Разделы:

Новости

Чи будуть продані будівлі СБУ, ОДА та міліції під готелі?

243

17:20, 19 Декабрь 2015

Пропозиція щодо продажу у Чернівцях будівель СБУ на вулиці Шевченка 1А, УМВС на вулиці Головній 24, ОДА на вулиці Грушевського 1 розміщена у розділі «Електронні петиції» на офіційному сайті міськради. Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua.

«Пропоную розглянути можливість продажу приміщень СБУ на вулиці Шевченка 1А, приміщення УМВС Чернівецької області, що на Головній 24, будівлю обласної адміністрації, що на вулиці Грушевського 1 – міжнародним готельним корпораціям, наприклад — Hilton Worldwide, Marriott International, Best Western і т.д. на відкритому аукціоні. За виручені гроші можна побудувати в будь-якому другому місці і краще на околиці міста, красиві, сучасні і комфортні будівлі з прозорими великими вікнами, де будуть створені всі умови для плідної роботи чиновникам і службовцям.

Городяни і бюджет області будуть лише у виграші, а якщо додати не одну сотню додаткових робочих місць, яка з’явиться, то це буде повний (Рошен). Міхаел Саакашвілі в Грузії дуже вигідно продав парламент в Тбілісі під готель. А на частину виручених коштів побудував новий парламент в Кутаїсі. Решту грошей витратив на будівництво доріг. Думаю, що це питання заслуговує більшої уваги, ніж петиція про закриття центрального ринку на вулиці Червоноармійській і на його місці створити парк для відпочинку. Як ви на це дивитеся? Сподіваюся, що розумні і прагматичні чернівчани підтримають. Заробляйте і бережіть це.+»
Автор петиції Відращук В. М.

Наразі зібрано 3 підписи із 250 необхідних голосів.
Завершується збір підписів під цією петицією 15 січня 2016 року.

Джерело: Молодий буковинець

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...