Разделы:

muntian g

Люди

Чи має голова Чернівецької облради подвійне громадянство

558

18:59, 7 Май 2016

Голові Чернівецької обласної ради Іванові Мунтяну запропонували перевірити себе на наявність подвійного громадянстваmuntianПро це у мережі Facebook пише депутат обласної ради від фракції «Самопоміч» Ольга Кобевко.

Вона повідомила, що перевірила себе у Генконсульстві Румунії у Чернівцях на факт наявності подвійного громадянства, і продемонструвала у соцмережі відповідний лист, який вона отримала з відомства.

«Буду хвалитись! Консульство Румунії дало мені відповідь, що я не маю їхнього громадянства!», — написала Кобевко.

Водночас вона передала естафету цього флешмобу голові обласної ради Івану Мунтяну, керівнику фракції «Батьківщина» в облраді Альоні Гливко та екс-керівнику управління ДФС в Чернівецькій області Михайлові Сеничаку.

«Ті, хто присягав на вірність українському народу, не може присягати іншій державі!», — додала депутат.

Як відомо, у грудні 2015 року в інтерв’ю «МБ» голова Чернівецької облради Іван Мунтян заявив, що у нього немає жодного іншого паспорта, окрім паспорта громадянина України.

«Його (румунського паспорта, — авт.) немає. І я не маю подвійного громадянства. У мене громадянство – українське. Жодного іншого у мене немає. Якщо хтось готовий довести цей факт, то я готовий відповісти і політично, і юридично», — сказав він.

Раніше чиновники у Чернівцях започаткували флешмоб «У мене одне громадянство».

Нагадаємо, раніше активісти звинуватили у наявності подвійного громадянства депутата облради Альону Гливко та ще кількох осіб.

 

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...