Разделы:

чну

Освіта

ЧНУ долучився до всеукраїнського освітнього експерименту

350

13:31, 25 Июль 2016

В цьому році Міністерство освіти і науки України вперше запроваджує експеримент із вступу до магістратури на спеціальність «Право» по технології ЗНО.ЧНУ«Участь в єдиному тесті, який пройде 23 липня, візьмуть 1 тис. 878 абітурієнтів», — розповіла перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун під час прес-конференції «Вступна кампанія 2016: екватор», що відбулася 20 липня в Міністерстві.
Як повідомлялося раніше, в експерименті беруть участь дев’ять вищих навчальних закладів.
При вступі на магістратуру діє загальне правило та абітурієнт, що бере участь в експерименті, також може подати до 15 заяв на 5 спеціальностей. Від абітурієнтів, що беруть участь в експерименті та вступають до магістратури на спеціальність «Право» зареєстровано більше 3 тис. заяв.
За словами Інни Совсун, у майбутньому планується поширити досвід проведення єдиного тесту з «Права» на більшу кількість університетів та програм.
«Вступ до магістратури – одне із чутливих питань, а завдяки єдиному тесту цей процес буде прозорим», — додала перший заступник Міністра.
Слід зазначити, що іспит на магістратуру за спеціальністю «Право» складатиметься з блоків – «Право» і «Англійська мова». Тест з права містить блок з юридичних дисциплін та загальних правничих компетентностей. Тест з англійської мови можуть не складати ті вступники, які вивчали іншу іноземні мову під час навчання на бакалавраті і не виявили бажання складати англійську мову в порядку експерименту. Ці вступники складають іноземну мову у ВНЗ.

Перелік вишів, що беруть участь в експерименті:
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка;
Львівський національний університет України;
Міжнародний університет розвитку людини «Україна»;
Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»;
Національний університет «Києво-Могилянська академія»;
Національний університет «Одеська юридична академія»;
Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого,
Одеський національний морський університет,
Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича.

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...