Разделы:

Bez-imeni-150

Депутат міськради проїхалась маршруткою: враження і тільки

36

21:09, 22 Февраль 2016

Чернівчани вже неодноразово відзначали проблеми маршруту №10, який їздить до Калинівського ринку через Калічанку. Містяни скаржаться на розвалені автобуси, незрозумілий графік руху, хамську поведінку водіїв, гучну музику в салоні та і це ще не вичерпний перелік скарг.

Свої враження від поїздки у маршрутці №10 описала на своїй Facebook-сторінці і депутат Чернівецької міськради Юлія Цуркан.

«А що? Приємно їхати “десяткою”, коли так прочекаєш її на Севастопольській 40 хвилин, радієш, коли бачиш з-за рогу, бо, слава Богу, хоча б попрямувала не попри танк маршрутом “10-А”, а все ж Севастопольською! Тут водію треба давати одразу “Героя України” або хоча б “Героя Севастопольської”.

Зупиняєш рукою (бо поняття не маєш, де на цій вулиці зупинка), передаєш три гривні, і напевно, Ви думаєте, що чекаєш на талончик?) Ні, не вгадали! Тут талончики бувають лише скріплені у кількості штук зо 20, і ті у коробці з-під грошей та пожовтілі від глибокої старості. Сервіс за три гривні пропонує (чи то примушує) тобі послухати спочатку Баскова, якого потім шліфує Михайловим.

От вчора ввечері наповнена маршрутка стоїть на зупинці Боженка 5 хвилин з відчиненими дверима, усі дружно слухаємо “Ладу-Сідан”. На запитання пасажирів, чому ми стоїмо і мерзнемо, водій відповів, що чекаємо поки ще хтось один заплатить. Ще хвилин 8 такої стоянки зумовили висловлення пасажирами водію ідеї пройтися салоном і перевірити ті квиточки, які були видані при вході. Шофер буркнув під ніс і розчарований, зачинивши кнопкою двері, натиснув на педаль газу. Сьогодні історія з талонами повторилася.

Елементарного дотримання законів немає, то вже говорити про замурзані вікна, засмальцовані поручні і сидіння навіть не доводиться.

Ця історія мала б бути надзвичайно веселою, якби це все не було б гіркою правдою чернівецького буття», – написала на своїй сторінці Юлія Цуркан.

Не так давно Мер Чернівців Олексій Каспрук, запевняв, що проблема курсування громадського транспорту на Калічанці буде вирішена, та поки що якісних змін немає.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...