Разделы:

меланома

Новости

Дерматологи та онкологи проводитимуть безкоштовне обстеження родимок

455

10:37, 19 Апрель 2016

22 квітня — День меланоми в Україні. Цього дня спеціалісти – дерматологи та онкологи — будуть проводити безкоштовний прийом громадян, ціллю якого є виявлення меланоми та інших злоякісних новоутворень шкіри на ранній стадії.меланома

Медики нагадують, що лише своєчасна діагностика та лікування можуть врятувати життя і зберегти здоров’я людині.

Меланома — одне з найнебезпечніших онкологічних захворювань! Щорічно у всьому світі лікарі діагностують близько 200 тисяч нових випадків меланоми.
Всесвітня організація охорони здоров’я у своїй програмі по боротьбі з раком дає чіткі рекомендації і підкреслює, що раннє виявлення раку значно підвищує шанси для успішного лікування. Раннє виявлення раку складається з двох основних компонентів: інформування населення про захворювання, його ознаках, методах самодіагностики та профілактики, а також (масові огляди).

До «Всесвітнього дня діагностики меланоми» на кафедрі дерматовенерології Вищого державного навчального закладу України»Буковинський державний медичний університет» 22 квітня 2016 р. з 10.00 до 16.00 у навчальній аудиторії №6 асистентом кафедри, кандидатом медичних наук Шуленіною Олександрою Валеріївною буде проведено безкоштовне обстеження з використанням сучасного методу неінвазивної діагностики — дерматоскопії для виявлення ознак меланоми шкіри та надані рекомендації щодо подальшої тактики.

Джерело: Молодий буковинець

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...