Разделы:

1111111111

Місто

Десятки чернівецьких вулиць можуть потонути у смітті

165

16:34, 25 Апрель 2016

Сміття з вулиці Сагайдачного у центрі Чернівців вивезли, хоча ТзОВ «Торговий дім Укрвторресурс», який опікується цією територією, з МКП»Чернівціспецкомунтранс» так і не розрахувалося.Untitled-1Про це 25 квітня розповів директор МКП «Чернівціспецкомунтранс» Олександр ІВАНЧЕНКО.

«Укрвторресурс» нам надіслав чергового листа з обіцянками, що до кінця місяця розрахується з нами, — каже О. Іванченко. – Та я вже їхнім обіцянкам не вірю. Це вже буде, мабуть, десятий такий лист. Сміття з вулиця Сагайдачного ми все ж таки вивезли, бо до нас звернулися з відповідним проханням з Департаменту ЖКГ, мовляв, все ж таки загальноміська толока, люди тут ні при чому.

Поки що у «Чернівціспецкомунтрансі» ще розмірковують, як вчинити: чи припинити обслуговувати усі 50 контейнерів на вулиці Сагайдачного та прилеглих вулицях, якими опікується підприємство-боржник. Чи все ж таки почекати ще до кінця місяця.

Можливо, задля «чистоти експерименту» ще будемо вивозити сміття до кінця квітня, «повіривши» обіцянці, що з нами розрахуються, — провадить Олександр Іванченко.- Та якщо «Укрвторресурс» знову з нами не розрахується – на Великдень зробимо «подарунок». Якщо три дні не вивозити сміття, то на четвертий там заводяться пацюки. Це вже доведено. І нехай тоді «Укрвторресурс» пояснює людям, чому така ситуація. Ми вже виходити з цією проблемою під міську раду, зверталися до прокуратури, міліції. Нам відповіли, що це наша «хазяйська» справа. Але ж це, зрештою, збитки всьому місту! Тут ще такий нюанс, що 1 липня 2016 року в «ТД Укрвторресурс» закінчується термін дії орендної угоди з міськрадою на обслуговування території ЖРЕПу №12. І якщо я не буду вживати заходів, то пан Тихонович після завершення терміну дії угоди зі мною так і не розрахується, поїде собі до Києва і буде сюди приїжджати лише кнопочки натискати. У нього як у депутата має бути репутація бездоганна! На жаль, це далеко не так…, — повідомив Олександр Іванченко.

Джерело

Теги:

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...