Разделы:

che general

Місто

Для туристів у Чернівцях хочуть створити кращі умови

375

15:50, 28 Апрель 2016

Депутати пропонують власникам кав’ярень розпочинати свій робочий день о восьмій годині ранку, адже туристам зранку немає де поснідати

Che

Фото: Павло Монахов

Депутат міської ради Сергій Греков виступив із пропозицією зробити місто привабливішим для чернівчан та туристів.

— Вважаю, що потрібно зробити доступним для гостей міста вхід до муздрамтеатру та Вірменської церкви і запровадити там квитки із символічною ціною за плату, скажімо, 5 -10 гривень, — каже депутат.  Також пропоную всім звернути увагу на Алею зірок, яка також у непривабливому вигляді. Люки виступають на 5-10 см над тротуарною плиткою. Якщо одночасно проходить декілька людей, то шпортаються за люки, а плитка місцями деформувалася, — розповідає він.

 

Сергій Греков додав, що туристам у Чернівцях немає де поснідати.

— Тож варто було б запропонувати власникам кав’ярень розпочинати свій робочий день хоча б о восьмій годині ранку. Тому що туристи, які прибувають до нашого міста київським потягом, не мають де поснідати. Тільки два заклади у місті відчинені зранку.

Окрім цього, за словами депутата, потрібно звернути увагу на бруківку, що на вулиці Головній, від ратуші і до Костелу, яка нагадує «беззубу бабцю» через недостатню кількість камінців.

Також депутат пропонує встановити у Чернівцях інформаційний щит, який би містив коротку інформацію про місцевих зірок, які не завжди відомі широкому загалу.

 

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...