Разделы:

хабар

Хабарництво

До 4 років позбавлення волі засуджено антикорупціонера, якого спіймали на хабарництві

363

18:22, 26 Сентябрь 2016

Шевченківський районний суд м. Чернівці підтримав позицію прокуратури Чернівецької області та засудив голову Глибоцького відділення ГО «Антикорупційна комісія Народної ради Чернівецької області». Він працював майстром лісу Верхньопетрівецького лісництва ДП «Сторожинецький лісгосп». За скоєне «борця з корупцією» позвбавлять волі на 4 роки та 1 місяць. Крім того, в нього проведуть конфіскацію майна та спеціальну конфіскацію в сумі 31 тис. грн.хабар

Обвинувачений, будучи працівником правоохоронного органу та службовою особою, яка наділена владою, використовуючи свій статус голови антикорупційної комісії, вимагав та одержав від приватного підприємця неправомірну вигоду в розмірі 45000 грн. за сприяння у виписці лісодеревини. Крім цього, охоронець природи підбурив підприємця до надання неправомірної вигоди в сумі 21 тис. грн. для в.о. начальника відділу кадрової роботи та нагород апарату Чернівецької обласної державної адміністрації.

Після одержання зазначеної суми, зловмисник шахрайським способом заволодів 6 тис. грн., а решту намагався передати посадовцю.

Джерело: Прес-служба прокуратури Чернівецької області

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...