Разделы:

Мар'яна_Савка_1

Культура

До Чернівців завітає одна із ста найвпливовіших жінок України — Мар’яна Савка

288

13:45, 20 Июнь 2016

До Чернівців завітає одна зі ста найвпливовіших жінок України Мар’яна Савка (за версією журналу «Фокус»).Мар'яна Савка

Письменниця, поетеса та головний редактор «Видавництва Старого Лева» зустрінеться з журналістами та читачами, і розповість про творчі плани «Старого Лева» щодо Буковини.

Також усі шанувальники творчості Мар’яни Савки мають нагоду відвідати літературний вечір «Жінка і місто», який відбудеться 21 червня, о 19:00 у «Найкращій кав’ярні на розі Університетської і Сковороди». Компанію Мар’яні Савці складе інша відома письменниця та літературознавець Оксана Луцишина, яка під час вечора презентує чернівчанам свою новинку «Любовне життя».

Мова піде не лише про нову книжку Оксани – «Любовне життя», що вийшла у «Видавництві Старого Лева», а й про роль жінки у великому місті серед тиску політичних реалій, суспільних норм та хижацьких законів мегаполіса.

Тема жінки та міста близька обидвом учасницям зустрічі. Якщо говорити про роман «Любовне життя» Оксани Луцишиної, — місто постає у ньому якщо не головним героєм, то основним каталізатором, який впливає на життя мешканців. Дія відбувається тут і зараз: сучасні жінки у великому мегаполісі з усіма його принадами та недоліками.

«Це роман про жінку, як шукає дім у чужому місті, в якому вона не вкорінена, — розповідає Оксана. — Пошук дому — завжди драматична тема у сучасному світі, де переміщення з різних причин – заробітчанство, війни, та і просто пошук можливостей — стало ледве не знаком доби. Як навчитися впускати у себе чуже місто, аби воно не зруйнувало тебе, і навчитися любити його і його людей – про це я намагалася написати у цій книзі».

 

Джерело: БукІнфо

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...