Разделы:

Київ-Чернівці

Новости

Додаткові потяги «Київ-Чернівці» потрібні, бо туристична привабливість регіону зростає, — О. Продан

326

12:33, 21 Апрель 2016

Міжфракційне депутатське об’єднання «Буковина» звернулося з листом до керівництва «Укрзалізниці» із проханням призначити додаткові потяги сполученням між Києвом та Чернівцями.Буковина

Наразі між цими містами курсує лише один пасажирський поїзд, а цього, на думку депутатів, недостатньо, адже між Чернівцями та Києвом відсутнє авіасполучення.
– У вихідні та святкові дні, особливо на Великдень, вихідці з області зазвичай вирушають додому. Крім того, на Буковину приїздять туристи, адже це надзвичайно красивий регіон. Квитки ж на потяг придбати досить складно, саме тому ми й ініціювали це звернення,– зазначила голова Міжфракційного депутатського об’єднання «Буковина» Оксана Продан.

За словами Оксани Продан, додаткові потяги між Києвом і Чернівцями потрібні не лише на свята, а й у подальшому, бо туристична привабливість регіону зростає. Крім того, зручне сполучення сприятиме пожвавленню ділової активності у краї.

Депутати міжфракційного об’єднання «Буковина» також попросили підтримати їхню ініціативу місцевих владників – голову Чернівецької ОДА Олександра Фищука та Чернівецького міського голову Олексія Каспрука.

Джерело: Чернівецький промінь

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...