Разделы:

mountains

Книги

Досвідчений турист з Чернівців видав книгу про Карпати

1795

17:21, 15 Февраль 2017

На Буковині досвідчений турист, який пройшов горами більше 40 тис км, видав книгу про Карпати

pavlenko_tur

Валерій Павленко видав книгу «Дещо про Карпати, дещо про туризм або магія гір».

— Я пройшов у походах 46 тисяч кілометрів. Тому добре знаю і гори і походи. Це книга-посібник для початківця туриста і одночасно розповідь про особливості Карпат, легенди про ці гори, — каже Валерій Павленко.

— У книжці написав конкретні поради, наприклад, як поводитися у горах, як розкласти багаття. У розділах подана техніка пішохідного туризму, водного туризму. Характеристики річок та гір. Описані також маршрути, якими ходять туристи. І додав різні туристичні легенди та історії. Написані закони туриста. А перший закон туриста: не шукайте у горах пригод — вони самі вас знайдуть. І справді у кожному поході, як би ретельно намагалися готуватися, все одно якісь пригоди стаються. Аще у Карпатах завжди присутня магія.Тому й про це розказав. Я десять років жив у Верховині і добре знаю гуцулів. Назбирав багато легенд про Карпати. Ця книжка зроблена для того, щоби зацікавити людину піти у гори.

Свою книгу «Дещо про Карпати, дещо про туризм або магія гір» Валерій Павленко презентує 18 лютого у Будинку естетики та дозвілля о 16.00.

Джерело: molbuk.ua

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...