Разделы:

водопостачання

Новости

Ефект та економію від реконструкції водоочисних споруд відчуємо вже восени

74

22:06, 18 Апрель 2016

До Чернівців приїхали оціночна місія німецького державного банку з відбудови (KfW ), яка упродовж тижня буде відпрацьовувати з фахівцями міської ради та КП «Чернівціводоканалу» проект по реалізації реконструкції водоочисних споруд, водопостачання міста Чернівців другої та третьої стадій.водопостачання

«Вісім років тому проект планувався в три стадії. Першу стадію ми вже розпочинаємо зараз, на неї виділено німецьким урядом фінансування в сумі близько 20-ти млн. євро. Але німецький уряд готовий і далі фінансувати й наступні етапи цього проекту, які пов’язані у першу чергу з водоочисткою», — зазначив міський голова Олексій Каспрук.
За його словами, даний проект необхідний місту, адже нещодавно через аварію на водогоні обвалилася частина житлового будинку. «Будинок вдалося врятувати, аварія усунена, але стан мереж від цього не покращився», — сказав мер.
Перша стадія проекту охоплює заміну обладнання на ключових об’єктах, зокрема, підйомних станціях, магістральній мережі. Також, за рахунок грантових коштів, які надає ЄС буде впроваджена нова система управління підприємництва – система роботи з клієнтами для того, щоб чітко знати, на якій ділянці є аварія, чи незаконне підключення.
«Результат, економію і ефекту від цього ми зможемо отримати восени, коли буде замінено обладнання на станціях підйому», — додав він.

Джерело: CHV.TV

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...