Разделы:

буковина

Новости

Екологи кажуть – на Буковину насувається величезна екологічна проблема

1632

12:37, 25 Март 2016

Зі серйозною проблемою спіткнулися буковинці. Сухе спекотне літо минулого року, практично без опадів зима цьогоріч дали невтішні наслідки. Обміліли великі річки, а джерела та криниця взагалі висохли.

Від висихання криниць потерпають не лише селяни та жителі районних центрів, а  й чернівчани.  Спочатку буковинці вірили синоптикам, мовляв не варто бити на сполох, посуха явище тимчасове. Однак місцеві екологи запевняють – на Буковину насувається величезна екологічна проблема.

Мешканці будинків на вулиці Ставропольській в Чернівцях розповідають, що чистої води перший час вистачало лишень на приготування їжі. Намагалися заощаджувати на кожній краплині, однак з початком березня води в криницях не стало взагалі. Вода у них впала метрів на п’ять. Як не стараються вони черпати відром дна – все безнадійно, води нема.

У деяких селах Чернівецької області води не було вже у літку та восени. Навесні вже в деяких населених пунктах без води залишилося майже кожне друге обійстя.

Буковинці з надією споглядають на небо, в очікуванні довгожданих опадів. Адже це єдиний оптимальний вихід із критичної ситуації. Також ще можна здійснити розконсервацію свердловин, однак це коштує в межах 50 тисяч гривень.

Джерело: www.vsemisto.info

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...