Разделы:

kasper_tennis

Місто

Екс-депутат пропонує відкрити дитячий садочок у приймальні мера

467

13:37, 13 Май 2016

В липні на місяць буде закрито низку муніципальних садочків, про це вчора повідомило управління освіти Чернівецької міської ради

Мовляв, з метою економії. А тим батькам, які не планували в липні відпустку, запропонують перевести дитину тимчасово у найближчі працюючі ДНЗ.

Сьогодні колишній депутат міськради від “БПП” Андрій Шалеєв запропонував розгубленим батькам відкрити тимчасову групу для малечі у приймальні міського голови. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Шановні батьки! Гарна ідея для тих, про кого міська влада “потурбувалася у липні”, а саме про батьків дітей, які ходять в муніципальні садочки!!! Так, як з метою економії, в липні місяці садочки планують закрити, пропоную відкрити тимчасову групу з 1.07 в Чернівецькй міській раді, а саме в приймальні мера!!! Вихователями та досвідченими тренерами можуть виступити Ірина Карімова та Олексій Каспрук, математичні досягнення – підтягне дітям начальник управління освіти ЧМР, крім цього, діти отримають знання про проблеми в комунальній сфері міста, візьмуть практчну участь у політичних війнах, та у разі гарного навчання зможуть попасти в кадровий резерв ЧМР. Всі вище названі тренера напевно з задоволенням візьмуть відпустку за власний рахунок для того, щоб допомогти батькам Чернівчанам в цей час заробляти кошти і сплачувати податки в місцевий бюджет!!! Так, як поруч вільний великий кабінет секретаря – там є можливість влаштувати спальню. Так, як на сайті відсутній попередній запис в цю групу – пропоную записуватись в коментарях)))))”, – йдеться у дописі.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...