Разделы:

logo

Місто

Експерт: Чернівцям було б вигідно доплачувати лоукостерам

488

18:48, 8 Май 2016

За рахунок доплат з муніципалітетів місто може отримати нових туристів

Чернівцям було б вигідно доплачувати лоукостерам. Про це розповів експерт з транспорту Олександр Кава, — передає Gazeta.ua. Наразі у Мінінфраструктури розробляють програму, яка б стимулювала бюджетних авіаперевізників з Європи заходити на український ринок. Програма передбачає доплати перевізникам а також інші преференції. Це поширена практика в Європі.

 

«У Європі бюджетним авіаперевізникам муніципалітети міст доплачують за те, що вони відкривають туди рейси. Це доволі поширений досвід в Європі, але це стосується невеликих міст. За рахунок таких доплат вони отримують нових туристів. На це міг би піти, наприклад, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці», – каже Олександр Кава.

 

Для приходу на український ринок бюджетних авіаперевізників — лоукостів, на заваді стоїть низький попит. В Україні користуються авіатранспортом лише 1 млн українців.

Немає дешевих тарифів без дорогих. Середня вартість квитка лоукост-компанії дешевша тільки приблизно на 15%. Для переважної більшості українців це занадто дороге задоволення. Пасажиропотік минулого року склав 10 мільйонів, але частина з них — це іноземці, а інша частина — українці, які літають по кілька разів на рік. Послугами авіакомпаній користується не більше мільйона громадян України, – говорить експерт.

Нові авіакомпанії поки що мало цікавляться українським ринком. За останні 2 роки він втратив третину пасажиропотоку. Найдешевше українцям користуватися лоукостерами з Туреччини.

Теги:

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...