Разделы:

УЛЕКТРОННІ СИГАРЕТИ, ЧЕРНІВЦІ

Промо

Електронні сигарети: чи корисніші вони за звичайні?

1143

16:10, 26 Июль 2017

Електронна сигаретаальтернатива для людей, які не можуть одразу кинути палити. Вона не є повноцінним замінником звичайних тютюнових сигарет, проте має всі ключові атрибути, важливі для курців: задовільняє пихологічний аспект “вийти на перекур”, моделює процес куріння та генерує пару, яка схожа на тютюновий дим.

Науковці стверджують, що рівень токсичних речовин і канцерогенів в парі в 9-450 разів менше, ніж в сигаретному димі. А от говорити про шкідливість електронних сигарет поки що рано: наразі немає жодних результатів досліджень щодо їхнього впливу на здоров’я людини при довгостроковому курінні (якщо вдихати пар тижнями, місяцями і роками).

19

Де винайшли електронні сигарети?

Винахідником електронних сигарет прийнято вважати китайського фармацевта на ім’я Хон Лік – саме він у 2000 році виступив з ідеєю розробки конструкції, яка дає змогу створювати “дим” у вигляді пари, яка забезпечить собою транспортний спосіб для доставки нікотину в кров через легені. Апарат був вперше представлений у травні 2004 року у Китаї.

У 2005 році компанія “Golden Dragon Holdings” (тепер – “SBT RUYAN Technology & Development Co”), в якій працював Хон Лік, почала експорт, а в 2007 – отримала міжнародний патент. За десятиліття популярність електронних сигарет невпинно зросла: сьогодні у багатьох країнах світу вони широко використовуються як замінник звичайних сигарет!

3

Чи можна замінити е-сигаретами звичайні тютюнові?

Люди, які зуміли кинути палити тютюнові сигарети та перейшли на електронний пар, є й у Чернівцях.

“Звісно, було нелегко, адже це постійна робота над собою, а ще організм звик і завжди потребує дози нікотину, тому це – один із альтернативних варіантів, менш шкідливий для мене та оточуючих”, – розповідає Василь, житель міста Чернівці.

Чоловік протягом 10 років жив в Італії і часто спостерігав там, як місцеві жителі та туристи курили е-сигарети.

“Мене постійно турбував кашель та біль в грудях, але я не вірив, що вони зникнуть. Перші відчуття були не зрозумілі, хотілося закурити звичайну сигарку, але через 3-5 днів про них і не думав”, – ділиться власним досвідом чернівчанин.

Чи можна кинути палити за допомогою е-сигарет?

86

“Починав процес паріння з невеличкої дози нікотину, з кожним разом – все зменшував і зменшував. На сьогоднішній день вже 2 роки, як я кинув палити. Тепер почуваю себе набагато краще: дихати стало легше та зник кашель. А ще дружина перестала сваритись через неприємний запах”, – продовжує Василь, який за допомогою е-сигарет кинув палити.

Зачепили й тему економії коштів: чоловік розповів, що колись витрачав на 2 пачки сигарет приблизно 40 грн/день, а це – майже 15 000 грн/рік. В той час, як заправки до електронних сигарет обходяться по 8-10 грн/день, а це в середньому 3 000 грн. Таким чином, за рік до сімейного бюджету могло надходити 11 000 грн, які колись витрачалися на тютюнові сигарети.

5

Які переваги електронних сигарет?

  1. При курінні електронної сигарети Ви не вдихаєте смоли та інші шкідливі речовини, які виділяються при горінні тютюну і з часом накопичуються у легенях.
  2. Пара, що виходить з електронних сигарет не має такого дратуючого запаху, як тютюновий дим, тож Ви можете курити будь-де і при цьому не заважати оточуючим. Також відсутній неприємний запах від рук, волосся та одягу.
  3. При переході на електронні сигарети покращується загальне самопочуття: шкіра стає більш здоровішою на вигляд, зникають задишка і кашель, відновлюються смакові рецептори.
  4. Е-сигарети – жодного сміття, попільничок і запальничок!
  5. І, на кінець, найважливіше! Електронні сигарети – це можливість поступово кинути курити взагалі.

Види електронних сигарет

Електронні сигарети складаються зі змінного картриджа, мікробатарейки і парогенератора. Е-сигарети можуть бути різної форми, кольору та навіть функціональності. За вмістом нікотину у картриджах розрізняються такі види: дуже міцні (24 мг/мл), міцні (18 мг/мл), легкі (12-16 мг/мл), суперлегкі (6-11 мг/мл), безнікотинові.

2

А ще їх ділять на групи залежно від способу ввімкнення: перша група вмикається автоматично при затягуванні, друга – за допомогою спеціальної кнопки, яка розташована на сигареті. Також є менш та більш потужні моделі: наприклад, “варівольт” дозволяє регулювати кількість пари та насиченість смаку, тобто переходити з режиму сигарет у режим кальяну.

Де придбати електронні сигарети?

Купити електронні сигарети у Чернівцях можна у магазині “Parovoz”, що знаходиться за адресою вулиця Головна, 82, у ТЦ “Проспект” (магазин №162) та у ТРЦ “Depot” і ТЦ “Екватор” (на 2-ому поверсі).

Саме тут Ви можете придбати е-сигарети, рідини для їх заправки та аксесуари. А професійні консультанти допоможуть з вибором моделі та міцності рідини.

7

4

КУРІННЯ ШКОДИТЬ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю!

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...