Разделы:

Чернівці

Культура

Фестиваль Meridian Czernowitz може переїхати до Одеси

213

19:58, 5 Март 2016

Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz може переїхати до Одеси. Обставини, які призвели до таких роздумів, мають фінансовий характер.91

«Справа в тому, що, на жаль, у Чернівцях нема локальних патріотів, які б допомагали підтримувати і розвивати такий масштабний культурний проект. Єдиний, хто мені допомагав, це Степан Ленігевич (підприємець, колишній депутат Чернівецької міськради, — авт.). Звісно, міська рада теж виділяла на це кошти, проте фінансові потреби фестивалю набагато більші, — прокоментував президент корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.

Він також зазначив, що «повернути Чернівці на літературну мапу Європи за допомогою цього фестивалю вже вдалося». Та чи буде фестиваль, який вже став візитівкою нашого міста й надалі чернівецьким, — ще вирішують.

Відреагувала на новину і депутат Чернівецької міської ради Юлія Сафтенко.

«Друзі, трохи спантеличена однією інфою. Випадково сьогодні дізналася про те, що поетичний фест » Meridian Czernowitz» може стати надбанням Одеси. Справа в тім, що Одеса пропонує організаторам кращі умови. Між іншим, це стало відомо після візиту Саакашвілі в Че. Можливо випадковість. А може і навпаки. Утім, найголовніше , аби фест і надалі залишався Чернівецьким, адже його головна ціль — повернути Чернівці на культурну мапу Європи. А якщо Одеса перехопить- тоді що виходить як у класика — » все пропало»?! Думаю щось треба вигадати. А краще публічно винести цю тему на обговорення», — написала вона на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...