Разделы:

Спадок нації

Досягнення

Фільм «Спадок нації» відправився у європейське турне

2565

13:19, 22 Август 2016

Фільм про вишиті сорочки «Спадок нації»,  який знімали чернівчани вже показують у Європі.

Турне розпочалося із німецького міста Мюнхена. Про це у фейсбуку пишуть творці стрічки — Леся Воронюк та Олександр Ткачук.

«Стартували у Європі! Це було неймовірно. Затишно. Тепло. Дуже дякую всім, а особливо Nadia Halaburda та Natalija Tkachuk, з котрою ми майже рік тримали зв’язок — від пошуку можливості зняти матеріал для фільму в Мюнхені до перекладу субтитрів, завдяки яким фільм розуміють і німці. Дякую! Якось дуже по-рідному було зустріти Slava Onufryk, яка навіть в неділю вирішила попрацювати і зняти сюжет для рідних Че…
П.С. Наступний показ — в Берліні 24 серпня, — пише чернівчанка, автор ідеї та сценарист Леся Воронюк.

«Європейське турне «Спадку нації» розпочалося із особливого міста та особливих людей. Мюнхен по праву можна називати Бандерштатом, і не тільки того що тут спочиває Бандера, а того, що тут живуть справжні згуртовані українці-бандерівці. Natalija Tkachuk і Nadia Halaburda то неспокійні жінки, які завжди мусять шось робити:) Сьогодні вони організували показ і громаду, за що їм велике щире дякую! Подія відбувалася в затишній домівці української греко-католицькій церкві Парафії Покрови Пресвятої Богородиці та св.Андрія. Далі — на Берлін», — поширив допис режисер стрічки Олексадр Ткачук.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...