Разделы:

changeua (1)

Місто

«Формула компанії: Рецепти успішного бізнесу». Чим здивує найпотужніша бізнес-подія Чернівців

2130

18:19, 4 Апрель 2017

6 квітня у Чернівцях пройде масштабний семінар для підприємців — Формула компанії: Рецепти успішного бізнесу.

17492444_1039791839456121_7581741264495786441_o
6 квітня, в приміщенні PAPOROt’ smart-prostir експерти з маркетингу, тайм-менеджменту, бізнес-консультанти та власники компаній в сферах ресторанного бізнесу, IT, e-commerce поділяться своїми кейсами, інструментами для контролю і збільшення продажів, а також розкажуть про власні «шишки» та «велосипеди».

Організаторами бізнес-семінару виступають Digital-агентство AlterEGO та 1С-Бітрікс Україна.

Семінар триватиме протягом цілого дня та передбачає виступ 10 запрошених експертів. І саме час познайомитися з ними.

Дмитро Розенфельд, засновник ROZENFELD OFFICE

6 Дмитро Розенфельд фото

Дмитро Розенфельд — один із кращих маркетологів України, визнаний майстер публічних виступів, першокласний спеціаліст з презентацій, має безліч звань і нагород. Його виступи завжди наповнені дивною сумішшю унікальних практичних знань та сильної експресії, а презентації стали своєрідним еталоном в світі бізнес-презентацій.

І вже завтра Дмитро відвідає Чернівці, щоб поділитися з вами парадоксами споживацького мислення та відкриє секрети, як цим користуватися, щоб саме ваш бізнес зміг вистояти та розвиватися, незважаючи ні на що.

Кирило Мельничук – співзасновник і директор з розвитку digital-агентства AlterEGO

5-Кирило-Мельничук-фото

Кирило Мельничук – високопрофесійний експерт у сфері електронної комерції, фінтеху, автоматизації роботи компаній як з технічних і спеціалізованих питань, так і з маркетингових та рекламних. Має 12 років досвіду у проектуванні та розробці веб-проектів. Побудував агентство з нуля до штату з 60 співробітників, які працюють у центральному офісі в Чернівцях та віддалено у більш ніж 10 містах України. Всі складові компанії на сьогодні функціонують, як єдиний механізм.

Digital-агентство AlterEGO займається розробкою сайтів, складних і високонавантажених інтернет-магазинів, впровадженням корпоративних порталів, CRM-систем, засобів автоматизації та прогнозування бізнесу. Компанія володіє поглибленою експертизою в розробці проектів у сфері електронної комерції, фінтех-сервісів та логістичних систем.

AlterEGO є партнером 1С-Бітрікс — розробника однієї з найпопулярніших систем управління сайтами та корпоративними порталами.
На семінарі Кирило Мельничук розповість, як будувати розподілену команду та ефективно організовувати співпрацю навіть дуже віддалених працівників.

Олексій Назаров — співзасновник мережі закладів швидкого харчування OZZY

2 Олексій Назаров фото

Молодий та успішний. Бізнесом Олексій почав займатися ще в студентські роки та, не дивлячись на свою молодість, вже досягнув неабиякого успіху. Разом із партнером їм вдалося відкрити мережу закладів швидкого харчування OZZY fast food, які з першого дня заснування стали улюбленцями чернівчан, завдяки смачній їжі, завжди усміхненому персоналу та незмінно високому рівню обслуговування.

На семінарі Олексій Назаров розкаже як будувалася структура компанії, як налагодити систему управління так, щоб вона не потребувала оперативного втручання власників, як наймати персонал та ставити цілі. Як побудувати стратегію розвитку та налагодити облік та статистику — і все це безкоштовно!

Оксана Долгова — BogushTime, експерт з тайм-менеджменту у вас на сайті

3 Оксана Долгова фото

Оксана Долгова — спеціаліст в питаннях досягнення цілей. Проведенням тренінгів професійно займається з 2015 року, спеціалізуючись на питаннях управління часом, делегування і організації дозвілля та роботи.

На безкоштовному семінарі «Формула компанії: Рецепти успішного бізнесу»поділиться власним досвідом та розкаже, як встигнути все.

Катерина Балановська — директор Visotsky Consulting Kiev, сертифікований лектор Visotsky Consulting, лектор Школи топ-менеджерів

8 Катерина Балановська фото

Катерина пройшла шлях від рядового співробітника до директора міжнародної консалтингової компанії. Visotsky Consulting працює з власниками малого і середнього бізнесу, які поставили перед собою мету вивести свою компанію на новий рівень розвитку.

Секрет успіху Катерини простий — чітко визначити для себе цілі, а далі наполегливо і систематично працювати над їх досягненням, щодня підвищуючи свою компетентність.

На семінарі Катерина присвятить свій виступ темі створення злагодженої та успішної команди.

Ольга Пашина – ведучий спеціаліст партнерського відділу 1С-Бітрікс, сертифікований спеціаліст з Бітрікс24

1, 4 Ольга Пашина фото

Ольга знає все про автоматизацію роботи компанії та як правильно побудувати всі бізнес-процеси.

Приходь у PAPOROt’ smart-prostir на семінар для підприємців та дізнайся про 7 трендів управління бізнесом, що дають конкурентну перевагу.

Петро Тоненчук — співзасновник та ідейний лідер компанії «Флоріум»

7 Петро Тоненчук фото

Перший власний бізнес Петро розпочав у Голландії, займаючись ремонтом та перепродажем пошкоджених автомобілів. Отримав досвід в міжнародному бізнесі в інтернаціональній компанії на посту менеджера з продажів. Заборона офіційного працевлаштування в Голландії змусила Петра повернутися до України. Проте саме це і стало поштовхом до розвитку власного бізнесу.

На сьогодні, компанія «Флоріум» — це найбільший в Україні вибір насіння декоративних рослин. У гарячий сезон компанія приймає від 200 до 500 замовлень у день.

Петро володіє поглибленою експертизою у web-аналітиці та бізнес процесах проектів e-commerce, плануванні та розробці логістичних процесів, аналізі та впровадженні технологічних рішень у e-commerce логістиці.

Іван Машканцев — керівник відділу впровадження Бітрікс24 digital-агентства AlterEGO

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Іван як ніхто знає, як підібрати найбільш ефективні інструменти для вирішення пріоритетних завдань бізнесу, адже володіє  7-річним досвідом у веб-розробці та майже 3-річним — у впровадженні CRM та ERP-систем у компаніях різних напрямків (інтернет-магазини, банківські організації, торгівельні та логістичні центри).

Дмитро Моцьо – засновник і директор маркетингового агентства AMP.Organic Marketing

11 Дмитро Моцьо фото

Дмитро також є засновником академії з управління маркетингом і продажами e-commerce проектів AMP school, тренером з продажів. У сфері маркетингу він вже 10 років.

На тренінгу Дмитро розкаже, як змусити продавати навіть покоївку та як зробити всю компанію клієнто-орієнтованою.

Тарас Чорний — співвласник та директор з розвитку ImproveIT

10 Тарас Чорний фото

Тарас Чорний розпочав свій перший бізнес в 13 років, а нині є успішним маркетологом, продавцем та підприємцем.

Знає про помилки більше аніж будь-хто та вже завтра розкаже про ефективного керівника, мотивацію працівників та яку позицію слід обирати: друга, чи боса.

У вас ще є шанс потрапити на найпотужнішу бізнес-подію Чернівців, зареєструвавшись просто зараз!

Приходьте 6 квітня у PAPOROt’ smart-prostir та отримайте набір практичних інструментів для вашого бізнесу. Успіх — у ваших руках!

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...