Разделы:

вулиця кобилянської

Новости

Громадська рада вирішить чи будуватимуть багатоповерхівку на Кобилянської

284

15:45, 17 Март 2016

У‭ ‬центрі міста постане сучасна,‭ ‬але витримана в історичному стилі будівля.‭ ‬Для проектів характерні внутрішні двори,‭ ‬відкрита тераса,‭ ‬оглядовий майданчик.‭ ‬Перші два поверхи будівлі будуть торгово-офісними,‭ ‬сьомий‭ ‬– терасою,‭ ‬решта‭ ‬– квартири.‭ йй_600x467Архітектурний конкурс такого масштабу‭ ‬в Чернівцях був чи не вперше.‭ ‬Він‭ ‬відбувся на замовлення інвестора.

Питання будівництва багатоповерхівки на вулиці Кобилянської в Чернівцях обговорить громадська консультативна ради з питань охорони культурної спадщини. Засідання, на яке також виноситься низка інших питань, відбудеться 18 березня.й_600x467До порядку денного включено наступні питання:

1. Про будівництво багатоповерхового житлового будинку з торговельно-офісними приміщеннями та підземним паркінгом по вул.О.Кобилянської, 41 (доповідає арх.О.Кордунян).
2. Про реконструкцію кв.1 під магазин промислових товарів на вул.Героїв Майдану,24 (доповідає Л.Підвербна).
3. Про влаштування входу до нежитлових приміщень підвального поверху житлового будинку по вул.О.Кобилянської,37-39 (доповідає арх. Т.Телекі).
4. Про реконструкцію нежитлових підвальних приміщень з відновленням входу в житловому приміщенні по вул.І.Богуна, 9 (доповідає арх.А.Сенаторов).
5. Про інформацію щодо реалізації програми ремонту брам та фасадів в межах центрального історичного ареалу за умови співфінансування мешканців (доповідає О.Пушкова).
6. Про зміни до складу громадської ради (доповідає О.Пушкова).ййй_600x467Джерело: Молодий буковинець

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...