Разделы:

0C3LxK8Bt7v9Unq1zMqP.r695x430

В регіоні

Інспектора-хабарника на Буковині засудили до 3 років позбавлення волі

36

14:45, 23 Июль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Також правопорушник сплатить 13 600 гривень штрафу, пише Погляд.

Прокуратура Чернівецької області здійснювала процесуальне керівництво та підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом шахрайства та підбурення до надання неправомірної вигоди інспектором з дорожнього нагляду Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області.

Під час судового розгляду встановлено, що в квітні 2017 року обвинувачений шахрайським шляхом заволодів коштами громадянина, підбуривши його до надання неправомірної вигоди службовим особам за прискорення одержання водійських прав, а також надання 6000 гривень неправомірної вигоди за непритягнення до адміністративної відповідальності та повернення транспортного засобу.

Судовий розгляд вказаного кримінального провадження завершено. Кіцманський районний суд Чернівецької області погодився з доводами прокуратури та засудив правопорушника до 3 років позбавлення волі зі штрафом у розмірі 800 неоподаткованих доходів громадян, що становить 13 600 гривень, та з конфіскацією майна, крім житла. Вирок ще не набрав законної сили. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Читайте також: У Чернівцях родина перекуповує тварин, яких віддають на забій

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...