Разделы:

Інтерв'ю

Успіх – це коли ти досягнув результату, про який мріяв із самого початку, – Дмитро Морар

1814

15:45, 13 Октябрь 2015

У свої 34 роки Дмитро Морар разом з батьком Миколою Георгійовичем керує мережею магазинів “Ліга-Прім”. Дмитро – приклад для багатьох: вже у дев’ятому класі він почав працювати вантажником на складі, чим довів всім та собі, що, у першу чергу, ти сам твориш себе, та що у житті немає нічого неможливого.

Про те, як знайти себе та не опустити руки у найважчі хвилини — далі в ексклюзивному інтерв’ю спеціально для “Жити в Чернівцях”.

ПРО ДИТИНСТВО

Мені дуже подобався  мультфільм Чорний Плащ. Він символізував для мене боротьбу за справедливість, уособлення якихось моральних цінностей. Він захищав і допомагав, от і зараз дуже важливо в такий важкий час захистити людей і допомогти їм.

Я працював на підприємництві у свого батька після 9 класу

Я працював на підприємництві у свого батька після 9 класу

ПРО ЦІННОСТІ

У мене загострене відчуття справедливості, і я дуже ціную порядність в житті, в роботі, в бізнесі. Я поважаю людей, які дотримуються власного слова.

 

Для деяких людей важлива освіта, а для деяких важливіша самоосвіта

 

ПРО ПЕРШУ РОБОТУ

Я працював на підприємництві у свого батька після 9-го класу. Вже тоді була мережа магазинів (до 10), і я пішов вантажником на склад. Я знав, що маю всьому навчитися сам, все побачити на власні очі, якщо захочу чимось керувати. Не можна навчити когось, не маючи власного досвіду.

ПРО ВИХОВАННЯ

Я з дитинства був привчений до роботи. Батьки багато вкладали в мене, тому вважаю, що своїм успіхом частково маю завдячувати вихованню.

ПРО САМОРОЗВИТОК

У мене завжди була цікавість до всього. Тоді ще не було Інтернету, не було таких можливостей, як зараз, тому я тягнувся до всього, що міг — я хотів розвиватися.

ПРО КНИГИ

Дейл Карнегі “Як здобувати друзів і впливати на людей” — перша із важливих книг, прочитана мною, яка найбільше сформувала мене і допомогла у побудові особистості.

ПРО ОСВІТУ

Для деяких людей важлива освіта, а для деяких важливіша самоосвіта. Багато людей з мого оточення ніяк не могли зрозуміти навіщо я пішов до Клубу ораторського мистецтва, але, на мою думку, самоосвіта повинна бути на першому місці, а освіта — середовище, коло спілкування, яке допомагає, але не вчить.

Дмитро - випускник Клубу ораторського мистецтва 2015 року

Дмитро — випускник Клубу ораторського мистецтва 2015 року

ПРО ПОМИЛКИ

Помилятися — це нормально, треба вміти вчасно зупинитися, оглянутися, постаратися виправити ситуацію. Головне — не опускати руки, бо не помиляються тільки ті, хто нічого не робить.

ПРО РОБОТУ

Якщо за щось берешся — то ти повинен довести цю справу до кінця, відшліфувати кожну деталь, зробити все для того, щоб в кінцевому результаті це принесло не тільки результат, а й гроші.

ПРО УСПІХ

Успіх — це коли ти добився результату, про який мріяв із самого початку, реалізував все так, як задумав.

ПРО ІНВЕСТИЦІЇ

Моя найвдаліша інвестиція — інвестиція в себе. Декілька років тому я побував у Дубаї. Там усе набато розвинутіше — у пустелі є вода, метро керуть автоматизовані системи, довкола насипні острови. Що я найбільше після цього засвоїв — немає нічого неможливого. Ця подорож довела мені, що зупинятися на досягнутому не можна.

ПРО ЖІНОК

За успішним чоловіком стоїть сильна жінка. Ви — це союз, це розподіл обов’язків, взаємодопомога і взаємопідтримка.

Дмитро зі своєю жінкою Людмилою

Дмитро зі своєю жінкою Людмилою

 

ПРО СПОРТ

Спорт, як і бізнес. Тут не можна опускати руки, завжди треба пам’ятати, що ти маєш працювати. Спорт і бізнес виховують дисципліну, витривалість, звичку боротися і йти вперед, збільшуючи навантаження.

ПРО МИСТЕЦТВО

Коли ти дивишся на картину чи виріб, ти розумієш, що людина вклала туди душу, витратила енергію. У цьому і цінність мистецтва. Це те ж саме, що робиш ти, бо воно зроблене з любов’ю, лиш в іншій формі.

ПРО ПОРАЗКИ

Найгірше, коли ти щось робиш, а воно не вдається. У тебе опускаються руки, ти занепадаєш духом. Але кожна поразка вчить, робить сильнішим, з часом ти просто звикаєш до труднощів і швидко адаптуєшся до негативних змін.

ПРО ПАТРІОТИЗМ

Патріотизм — це більше, ніж жовто-блакитна стрічка. Це те, що всередині, це повага до людей, які оточують, це ті робочі місця, які я створюю, це любов до України.

ПРО ПОЧАТОК

Щоб чогось досягти треба від чогось відмовитись. Ти маєш бути сфокусований на чомусь одному, якщо хочеш довести це до кінця, вчитися і впевнено йти вперед, не боячись помилятися.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...