Разделы:

сміття

Обставини інциденту зі сміттям у Чернівецькій області з`ясовуватиме поліція

515

20:08, 11 Август 2016

Поліцією проводиться комплекс заходів по встановленню осіб, які викинули сміття та з’ясування всіх обставин події

До поліції надійшло повідомлення, що в селах Іванківці та Гаврилівці Кіцманського району місцеві мешканці виявили на своїх земельних ділянках велику кількість сміття, яку пригортає трактор. З метою з’ясування всіх обставин події на місце виклику виїхало керівництво відділу поліції та слідчо-оперативна група. Також працює  екологічна інспекція та санітарно-епідемічна служба, — цитує прес-служба ГУ НП у Чернівецькій області начальника Кіцманського відділу поліції Віталія Гросу.

За інцидент зі сміттям у Чернівецькій області взялася поліція
За інцидент зі сміттям у Чернівецькій області взялася поліція
За інцидент зі сміттям у Чернівецькій області взялася поліція

Наразі проводиться комплекс заходів по встановленню осіб, які викинули сміття та з’ясування всіх обставин події.

За матеріалами зібраними слідчо-оперативною групою Кіцманського відділу поліції відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією ч.1 ст.239 (Забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.

Також працівники екологічної інспекції та санітарно-епідемічної служби відібрали зразки ґрунту для проведення дослідження забрудненості та наявності шкідливих речовин.

У рамках розслідування кримінального провадження проводяться подальші заходи з метою встановлення осіб, які причетні до викиду сміття.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...