Разделы:

Інтерв'ю

Іван Величко. Життя у ритмі танцю!

1380

17:16, 23 Октябрь 2015

Як тільки в приміщенні з`явився наш гість, робоча атмосфера наповнилася позитивом: привітання, рукостискання та дружні обійми, здається Івана знають всі.

“Мега-позитивна людинка”, — так, напевно, можна охарактеризувати молодого, талановитого та успішного Івана Величка. Відкритий до спілкування, енергійний танцюрист, хореограф, ведучий та засновник школи танців «MoveON» поділився секретами власного успіху з читачами Жити в Чернівцях.                Іван Величко

Іване, ти відомий в Чернівцях та далеко за їх межами танцюрист, однак мало хто знає, яким було твоє дитинство, зі скількох років на сцені?

Танцями я почав займатися з 7 років і вже через 2 місяці навчання ми виступали у Садгірському Будинку культури, це були перші мої звершення. Коли ти виступаєш перед своїми друзями та знайомими, відчуття не передати словами.


 

Іван Величко зайняв 4-те місце у Лас-Вегасі серед 260 учасників зі 160 країн, виборов призові місця на змаганнях у Польщі, став переможцем в складі формейшин володарів  «Гран-прі в Італії». З 2010 року хіп-хопер заснував власну школу танців «MoveON», яка користується великою популярністю серед молоді.


 

Що було до цього? Що надихнуло тебе обрати саме танці?

Мама вела мене за руку попри будинок культури і спитала чи не хочу я танцювати. А я, — “Чом би й ні?”

Танці це професія, чи спосіб життя?

Професійний спосіб життя. Це поєднання мого захоплення  з роботою і бізнесом. Це надихає, заряджає і приносить гроші.

Найсильніша мотивація — це сама робота. Ти з посмішкою приходиш на роботу, розумієш що, а головне для чого робиш, розумієш, що ти доносиш культуру дітям, змінюєш середовище навколо себе. Для мене це найкраща мотивація.

До тебе приходять діти, вони вірять в тебе, в твої  звершення і йдуть в ногу з тобою, а ти, як майстер огранюєш їх своїми порадами. Крім цього ти стаєш наставником для них по житті, тому треба бути зразком для людей, які тебе оточують і вірять в тебе.1

Ти авторитет для діток, які займаються в тебе та чи існують для тебе самого авторитети? Якщо так, хто вони?

Мої авторитети — це мої друзі. Ні для кого не є секретом, що це успішні люди Чернівців і їх дуже багато.10

Успіх. В чому він для тебе виражається?

Успіх — це необов`язково фінансове становище.

Успіх — це можливість змінювати середовище навколо себе, своє місто, не шукаючи заробітку закордоном

Як тобі вдається все встигати і завжди бути в гарному настрої?

Я не розумію, чому у тижні тільки 7 днів, а у дні 24 години. Чому?  

Доводиться багато поєднувати. Колись бувало, що сьогодні плануєш зробити одне, через три дні — виступити в іншому місті, а через тиждень — ще щось. А сьогодні це все в одному дні. Зараз я тут, через 15 хвилин інша зустріч, передати апаратуру, провести день народження, заняття, майстер-клас, одне, друге, третє… І ти розумієш, що за день зробив 24 справи. Але як? Знаєш, це втомлює і надихає водночас.

Це звичайно відображається на особистому житті. На даний момент, я активно займаюся власним розвитком та розвитком бізнесу.ф1

От ми і непомітно перейшли до теми особистого життя. Скажи, яка вона, дівчина, яка зможе підкорити твоє серце?

Це однозначно успішна людинка, яка буде мене розуміти. В мене багато поїздок і я звичайно, можу її брати з собою на всі проекти, але там доводиться багато бігати і працювати. І вона має розуміти це, щоб мені не приходилось кожного разу пояснювати, — “Ну я ж працюю…”

Це напевно, завжди важко було поєднувати бізнес з сімейним життям. Я не кажу, що це нереально. Це реально!7

Поговоримо про цінності? Яких ти дотримуєшся і які ти хочеш бачити в людях, які тебе оточують?

Бути людиною! Наш світ круглий-круглесенький, кидаєш щось в одну сторону і через коло воно вертається до тебе. Я стараюсь знайти “золоту середину”  в будь-якій ситуації, щоб підтримувати контакт з кожним. Це і є мій “успешный успех”.

Я стараюсь бути людиною для людей!

Як ти відносишся до людей, так і отримаєш у відповідь!

Ти любиш мріяти?

О, я постійно в думках десь, про щось більше. Багато мрію! Але мрії — це одне, а от коли ти їх озвучуєш… Нещодавно було так: я сказав, що хочу нерухомість за містом, айфон 6S, апаратуру нову, а вона досить дорога… Я це все оголосив і зараз з 5 речей — 4 вже є.

Яке твоє життєве кредо?

Треба знати, чим ти займаєшся і любити це. А якщо ти ще вмієш поєднувати це з заробітком, тобі реально повезло. Це везіння не кожному дається. Більшість людей не знає чим буде займатися. Мені повезло, у 11 класі я вже знав, що буду робити. Це була така перша сходинка до самостійного життя, коли ти вже знаєш, чого хочеш.

Знайди себе. Полюби те, що ти робиш і йди до кінця!

111

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...