Разделы:

Karpaty

Вирубка лісу

Кабмін заборонив вирубку лісів в Україні та звільнив керівника Держлісагентства

464

21:35, 13 Май 2016

Уряд відреагував на звіт міністра екології щодо інспекції національних парків Карпатського регіону та вжив заходів

Кабінет міністрів підтримав пропозицію Мінприроди тимчасово припинити рубки в лісах до перегляду регулюючих актів. Про це у середу, 11 травня заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Окрім того, він повідомив про звільнення керівника Держлісагентства.

«Уряд підтримав пропозицію Мінприроди щодо тимчасового припинення санітарно-оздоровчих заходів (рубок) у лісах до перегляду Мінприроди, Мінагрополітики, Держлісагенством нормативно-правових актів, які регулюють порядок та правила їх здійснення», – написав міністр у своєму Facebook.

«Рішення про звільнення керівника Держлісагентства прийнято (за власною заявою). Працюємо далі.», – написав Семерак.

Він зазначив, що це рішення стало реакцією уряду на його звіт щодо інспекції національних парків Карпатського регіону, а прем’єр-міністр Володимир Гройсман визначив пріоритетом створення системи, що унеможливить «варварську вирубку лісів».

«У Мінприроди наразі опрацьовується питання призначення керівників установ природно-заповідного фонду за результатами відкритих конкурсів із залученням фахівців, науковців, представників громадських організацій та місцевих громад», – повідомив голова Мінприроди.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...