Разделы:

Новости

«Калинівський ринок» увійшов до ТОП-13 найколоритніших ринків України

3796

13:49, 16 Октябрь 2015

Інформаційно-туристичний портал про Україну ua.IGotoWorld визначив 13 найколоритніших ринків України. Одним із них є і «Калинівський» у Чернівцях.

«Базари, ринки, торгові ряди і гостинні двори існували з давніх часів і були чимось більшим, ніж просто місце, де можна придбати необхідні продукти або товари. Вони були і залишаються центрами міського життя, де вповні розкриваються культура і звичаї населення. Деякі туристи й досі користуються цією простою істиною і, вирушаючи в нові для себе краї, насамперед довідуються про місцезнаходження найбільшого ринку. Так можна скласти безпомилкове уявлення про те місто, куди ви потрапили, і придбати унікальну річ», – пишуть оглядачі порталу.

Чим унікальний: Чернівецьку «Калинку» місцеві жителі вважають родоначальником всіх вітчизняних речових базарів. Він входить до топ-10 найбільших ринків України, хоча за розмірами не зрівняється з харківським Барабашово або 7-м кілометром в Одесі. Його площа складає трохи більше 30 гектарів. Але головна відмітна особливість Калинівського ринку в тому, що він є власністю міської громади. Це єдиний великий оптово-роздрібний ринок у країні, який не став чиєюсь приватною власністю. Цей факт є предметом гордості міської влади, – сказано у добірці.

Калинівський ринок, Чернівці

panoramio.com

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...