Разделы:

Культура

Кантрі-фолк виконавець Саша Буль виступить у Чернівцях

89

2:39, 6 Февраль 2016

14 лютого о 19:00 у Чернівцях вперше після тривалих європейських гастролів виступить кантрі-фолк виконавець Саша Буль. Концерт пройде у форматі.

Sasha Boole — кантрі-фольк виконавець з Чернівців. Його активна гастрольна діяльність почалась лише у 2014 році, проте кількість зіграних концертів вже перевалила за другу сотню.

За спиною музиканта два повноформатних альбоми, один з яких вийданий на вінілі українським лейблом AbyShoMusic, кілька синглів, два з яких видані на аргентинському та американському лейблах та виступи на найбільших українських фестивалях. Наразі Sasha Boole активно гастролює, здебільшого Європою, та працює над матеріалом для нового альбому.

Його музику часто порівнюють із ранньою творчістю Боба Ділана, замішаною на коктейлі з дарк-фольку, блюзу та готік американи.

Потрапити на концерт можна буде лише зарезервувавши попередньо місце, надіславши запит на електронну пошту [email protected], або безпосередньо на сторінку Sasha Boole / Саша Буль. Кількість гостей обмежена. Вхід — 70 грн. Місце проведення концерту поки уточнюється.

Джерело: Чернівецький промінь

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...