Разделы:

tai-chi-shadows

Досягнення

Каратист з Чернівців здобув дві бронзи на престижному європейському турнірі

639

17:34, 27 Сентябрь 2016

Буковинець поповнив скарбничку свого клубу бронзовими нагородами.v5aicll7czup3moaemgb-r695x430 Чернівецькі каратисти досить успішно беруть участь у міжнародних змаганнях. Цього разу буковинець поповнив скарбничку свого клубу бронзовими нагородами, повідомляє pogliad.ua.

— Ми почали свій спортивний сезон клубними змаганнями. Поступово з таких змагань виточуються спортсмени міжнародного рівня. Щоправда, двоє спортсменів вже встигли стартувати на престижному європейському турнірі «Budapest Open» в Угорщині. Кількість учасників на цих змаганнях склала близько 1000 спортсменів із різних куточків Європи. Серед них відзначився Талібов Різван, який виборов 3 місце в категорії U21, а також 3 місце в командних виступах. Загалом Різван провів 12 поєдинків, з яких 8 перемог і 1 нічия. Також досить добре виступив і Мельничук Микола, який загалом провів 4 поєдинки, — розповідає віце-президент клубу карате «Максимум» Павло Шестаков.

Сам спортсмен виступами задоволений не до кінця, каже, міг би і краще. Та все ж нагороди у скарбничці клубу є і це головне.

— Змагання були на досить високому рівні, було, якщо не помиляюсь, 35 країн, тому була велика кількість конкурентів у категоріях. Я виступав у трьох категоріях: 18-20 років до 75 кг, дорослі (18+) до 75 кг та в командному куміте серед дорослих. В категорії 18-20 р. виграв перших два поєдинки та вийшов у полуфінал, де зустрівся з дуже сильним суперником з Угорщини, він є чемпіоном світу та Європи, але я про це дізнався вже після боїв, його звати Габор, програв йому 2:0, потім у бою за третє місце виграв у словака, та виграв в цій категорії третє місце. Потім вже в категорії по дорослих (18+) до 75 кг знову виграв перших два поєдинки і знову в полуфіналі зустрівся з цим Габором. Цього разу я працював проти нього більш акуратніше, але знову йому програв із тим же рахунком(2:0), і потім в бою за третє місце програв. Опісля в командному куміте (3 на 3) по дорослих (18+) ми обійшли греків, кожен з нас трьох виграв свій бій, потім зустрілись з угорцями, та програли за рішенням суддів, (рахунок був 1:1 та одна нічия), і потім за третє місце виграли у румунів та посіли третє місце. Перед поєдинками майже не хвилювався. Собою задоволений частково на 30-40 відсотків, бо міг би проявити себе краще, — ділиться враженнями каратист Різван Талібов.

Далі на спортсменів чекає багато змагань. У жовтні вони їдуть до Одеси на Кубок Чорного моря, а також у Сербію, в Белград.

Уляна Делікатна

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...