Разделы:

БДФЕУ

Новости

Колектив БДФЕУ хоче аби Прядка поновили на посаді

105

19:13, 30 Март 2016

9 березня Міністерство освіти і науки України видало наказ за № 83-к «Про звільнення Прядка В.В.».
У документі зазначено, що ректора БДФЕУ достроково звільнено «у зв’язку з невиконанням умов контракту від15.02.2012 № І-8, а саме, пункту в частині реалізації державної політики в галузі освіти і науки».
«За 26 років очільництва Володимир Прядко показав себе як компетентний науковець та керівник. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, почесним званням «Заслужений працівник освіти України», Почесними грамотами Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів і Міністерства освіти і науки України, — ідеться у повідомленні колективу БДФЕУ. — На жаль, на все це нинішні чиновники від освіти, виконуючи певне замовлення команди Арсенія Яценюка, заплющили очі.
Розпорядження Кабінету Міністрів України про приєднання БДФЕУ до ЧНУ ім. Ю. Федьковича, спрямоване, найперше, на приєднання приміщень БДФЕУ.., — сказано у повідомленні.  Колектив закладу обурюється, що Прядка звільнено незаконно, адже він, як і будь-який інший керівник просто захищав права членів колективу, боровся за збереження автономії закладу.
«Саме розпорядження стало причиною хвороби В.В. Прядка і він з 16.02.2016 по 29.02.2016 перебував на стаціонарному лікуванні. Всі ці «доскіпування» Міносвіти не додали йому здоров’я — 12 березня його забрала швидка допомога і він знову опинився на стаціонарному лікуванні», — ідеться у тексті.  Відтак на зборах трудового колективу БДФЕУ 14 березня прийняли одностайне рішення на підтримку ректора. Окрім цього, колектив закладу звернеться до Міносвіти з проханням скасувати дію наказу за № 83-к щодо звільнення Прядка. Рішення підтверджене підписами усіх присутніх.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...