Разделы:

14007518528_bdc261a291_o

Дозвілля

Комедії, драми, казки для дітей, прем`єри: чим дивуватиме глядачів 87-й театральний сезон у Чернівцях

1219

18:17, 29 Август 2017

2 вересня у Чернівцях розпочинається новий театральний сезон.

Поціновувачів прекрасного запрошують до перегляду вистав. У театрі обіцяють, що на глядачів чекають комедії, драми, казки для дітей та чимало прем’єр.

театр Чернівців

Людмила Скрипка, художній керівник Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської:

«В цьому році ми спробуємо відкрити малу сцену. Оскільки у нас приміщення театру не дозволяє це зробити, ми в місті обрали приміщення. Я зараз не буду говорити, ми будемо тримати інтригу до певного часу. На Святого Миколая ми обов’язково даруємо казку, це буде «Коза-дереза», буде постановником режисер Сергій Кузик, який приїде до нас у Чернівці і буде працювати над цією виставою, музика Лисенка у сучасній обробці».

У театрі готуються до щорічного регіонального фестивалю комедії «Золоті оплески Буковини».

Золоті оплески Буковини

Юрій Марчак, директор Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської:

«У нас 11жовтня виїзд у Коломию. 22 жовтня у місто Тернопіль і відповідно ці колективи приїдуть до нас. На сьогоднішній день можна сказати, що є вже 3 київські колективи. Є у Чернігові, які постійно до нас приїжджають, румунський колектив, який дружить з нашим театром – це Ботошанський театр. І напевно, будуть два колективи, які будуть присутніми на фестивалю вперше це – Київський ТЮГ і театр «Воскресіння», який брав у нас участь в минулому фестивалі на вулиці. А на цьому приїжджає з виставою сценічного плану. З комедією».

Репертуар на вересень

599c3c9dbbad1

 

Джерело: ТРК Буковина

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...