Разделы:

сімейний лікар

Здоров`я

Кожен чернівчанин має обрати свого сімейного лікаря

1003

17:08, 26 Январь 2018

З 1 квітня чернівчани мають укласти декларацію (договір) зі своїм лікарем, сімейним терапевтом чи педіатром.

Результат пошуку зображень за запитом "лікар"

— Наразі до цього часу ми — пацієнти маємо можливість знайти свого лікаря, — повідомила громадська діячка Наталія Гусак. — Кожен має власні пріоритети у виборі лікаря: місцерозташування, стать, досвід, кваліфікація, освіта чи просто відгуки друзів та рідних.

Управління ОЗ разом з лікарськими колективами підготували для нас повну інформацію про кожного лікаря і розмістил у себе її на сайті.

А Головні лікарі до квітня місяця проводять в своїх установах зустрічі з пацієнтами щодо обговорення окремих новацій медреформи. Графіки цих зустрічей також є на сайтах.

Що найважливіше — кожен з пацієнтів має право вибору свого лікаря. Кожен лікар тепер отримуватиме доходи, які залежитимуть від кількості пацієнтів. Відповідно і ліарська установа фінансуватиметься від кількості пацієнтів.

Для наочності і швидкості пошуку інформації є навіть інтерактивна карта медичних установ. В ній знайдете графік зустрічей, перелік лікарів, яких ви можете обрати і посилання на офіційні сайти установ (на них розміщується таож багато корисної інформації).

Про це написала Наталія Гусак у групі «Чернівчани» у Facebook.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...