Разделы:

Без имени-1

Новости

Красуня з Чернівців стала учасницею реаліті-шоу

1095

14:40, 5 Март 2016

Грузин Іраклій Мацакарій став новим героєм шоу «Холостяк-6». Цього року 25 красунь будуть боротися за серце успішного грузинського бізнесмена, власника продакшн-компанії.Іраклій
Іраклій Мацакарій народився і виріс в Батумі. А останні 15 років проживає в Тбілісі, де закінчив школу бізнесу за спеціальністю маркетинг. У 2013 році Іраклій заснував продакшн-компанію Maq Entertainment, яка стала першою компанією, що почала співпрацю з Боллівудом і відкрила грузинський ринок для зйомок кіно і реклами. Зараз головному героєві проекту «Холостяк 6» 30 років.
Серед дівчат, які прийшли на проект знайти свою любов, є й чернівчанка Галя. Їй 23 роки, наразі відомо, що вона — директор студії краси.
На першій вечірці дівчина уже встигла продемонструвати наскільки вона активна — Галя заспівала з іншими учасницями проекту «Червону Руту» та показала свої акторські здібності. А сам холостяк про неї сказв: «леопардовая женщина», тому що чернівчанка була вдягнена у сукню з леопардовим принтом.
На церемонії вручення троянд Іраклій Мацакарій подарував дівчині квітку, що свідчить про його рішення залишити Галю для подальшої участі у проекті.
Сім’я чернівчанки: мама — Галина Іванівна працює стилістом-модельєром в студії краси, тато Борис Михайлович – пенсіонер. Є 3 старших брати і сестра. Галя – найменша дитина в родині. Освіта:ЧНУ ім. Ю. Федьковича, спеціальність маркетинг. Хобі: робота. Ідеал чоловіка: зовні: чорнявий, кароокий, можливо, схожий зі східними чоловіками або сам зі сходу, з щетиною. Характер: головне, щоб він хотів і робив свою жінку щасливою, не боявся відповідальності і був твердий у своїх рішеннях.Мета в житті: бути матір’ю, дружиною. Бути краще, ніж вчора.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...