Разделы:

Новости

Креативного продюсера «Голосу країни» здивували Чернівці

192

22:47, 21 Октябрь 2015

У пошуках найталановитіших співаків команда «Голосу країни» побувала в Рівному, Тернополі, Кіровограді, Миколаєві, Чернівцях, Вінниці, Полтаві й Дніпропетровську.1445437280_12112263_1050305315001326_6533329496769289781_n_700x467

Враженнями від побаченого й почутого з поділився креативний продюсер шоу Володимир Завадюк.

— Володимире, які міста вас здивували?
— Тернопіль. Там ми знайшли 19-річного рокера, який, я впевнений, здивує всю країну незвичайним тембром, власним баченням легендарних пісень і своєї життєвої історією. У 19 років у хлопця вже є сім’я і діти, і він прийшов на проект довести своїй малечі, що їхній тато талановитий, і якщо він не такий, як усі — це не погано, а добре.
Був також дуже плідний кастинг в Миколаєві. Туди з’їхалися учасники з Одеси, Криму. Дуже рідко таке буває, але кожен другий учасник отримував позитивну оцінку, і, швидше за все, більшість з учасників потраплять на сліпі прослуховування.

Здивували Чернівці, Вінниця. А в Києві завжди особливий приплив людей.

Далеко не всі можуть зачепити з першої ноти. Комусь потрібно хоча б тридцять нот.

— Так, звичайно, і таке буває. Таких героїв ми зазвичай називаємо «перевертнями». Це люди, які начебто не справляють сильного враження з першого погляду, а з часом на сцені вони дивують. У новому сезоні ми хочемо показати, наскільки різноманітна наша країна. Є музиканти, які самі пишуть музику, є люди, які йдуть проти часу, проти течії. Є люди з обмеженими можливостями, але вони теж можуть себе виявити як музиканти.

У нас є жінка сорока років, у якої ВІЛ-інфекція. Вона подала заявку на шоу, так як у неї є мотивація: жінка хоче в своєму житті встигнути все, і особливо потрапити в наше шоу. Для нас важливо, що наш проект може допомагати і дарувати надію. Будуть і люди із зони АТО. Не через рейтинги, а тому що саме тут вони можуть показати себе і на півроку потрапити на проект, де зможуть перемкнутися на хороше, якось надихнутися, відчути опіку. Для багатьох з них це шоу — віра в можливість кардинально змінити своє життя, як це зробив Антон Копитін в минулому сезоні.

— Чи будуть учасники з-за кордону?
— Звичайно. Наш «Голос» — міжнародний проект. Будуть учасники з Грузії, Білорусі, Азербайджану. Був хлопець із Франції.
— Коли стартує проект? Вже відомі імена суддів?
— Зараз тривають переговори. Я поки не можу назвати імен, хоча витік інформації вже є і хтось говорить, що у нас будуть нові тренери чи навіть іноземці. А можливо, хтось повернеться з минулих сезонів. І, може, у нас буде дуже незвичайний, не схожий ні на кого іншого тренер, як і учасники цього сезону.

Джерело: Чернівецький промінь

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...