Разделы:

фото 1

Промо

Купуєте мобільний у Чернівцях? Обирайте тільки перевірену техніку!

1804

16:36, 29 Сентябрь 2017

Мобільні телефони настільки міцно увійшли в життя сучасної людини, що страх залишитися без зв’язку, викликає почуття дискомфорту та беззахисності. Кількість стільникових врази більша ніж кількість людей на планеті. Багато користувачів стають власниками одразу декількох пристроїв. Тому мобільні телефони можна сміливо назвати найпопулярнішим портативним пристроєм!

Нескінчений асортимент та широкий вибір завжди доступні для споживача в магазинах електроніки. Та нажаль, коли перед людиною постає питання придбати новий пристрій, вона починає вагатися, оскільки безліч питань: гарантії виробника, справність гаджета та умови прозорості купівлі в кредит. І ці питання дуже часто залишаються без відповіді…

Xtrade в м. Чернівці

Але в магазині персональної техніки Xtrade в м. Чернівці відкривають завісу невідомості і пропонують до вашої уваги: прості і сучасні, недорогі та люксові телефони поряд з різноманітними аксесуарами та комплектуючими в широкому асортименті за найвигіднішими умовами.
xtrade.ua

Основним направленням магазину є продаж та обслуговування телефонів бренду Xiaomi та Meizu, які завдяки низьким цінам та високій якості обслуговування, вже встигли завоювати прихильність багатьох українських користувачів і створити справжню конкуренцію на світовому ринку.

фото 3

Прихильники ТМ Samsung також можуть обрати свого мобільного друга у Xtrade. Магазин являється авторизованою точкою продажу та пропонує своїм клієнтам, як ексклюзивні новинки бренду, так і всім відомі класичні моделі.

xtrade

Асортимент стільникових сміливо доповнюють такі бренди як: Nokia, Huawei та Asus, тому якщо ви досі в пошуку і не визначились з тим, яким саме має бути ваш мобільний гаджет завітайте до магазину персональної техніки за адресою пров. Казармений, 2. Тут привітні та висококваліфіковані менеджери допоможуть вам з вибором, а найголовніше, ви отримаєте можливість протестувати свого обранця особисто, прямо на місці!

фото 5

Завітавши до справжнього друга — магазину вашої персональної техніки Xtrade, ви маєте всі шанси загубитись у просторі. Адже широчезний асортимент товару не залишить байдужим нікого. Планшети, розумні годинники, гіроборди, відеореєстратори, 3D окуляри, фітнес браслети та різноманітні комплектуючі занурять вас у світ новітніх технологій, який вам не захочеться покидати.

фото 6фото 7

Також, в магазині працює сервісний центр. Професійні майстри з багаторічним досвідом, завжди готові надати необхідну допомогу вашому гаджету. Після діагностування проблеми, підбирається оптимальний варіант вирішення проблеми, а якщо ж «реанімування пацієнта» не має сенсу, майстри запропонують вам обміняти неробочий пристрій на новий по системі Trade – in.

фото 9 (1)

Турбуючись про своїх клієнтів, магазин Xtrade пропонує лояльні ціни на весь представлений асортимент. В магазині щотижня діє акційна пропозиція на товар чи послугу. А умови безвідсоткового кредиту не залишаться без вашої уваги.

Магазин персональної техніки Xtrade гарантує вам, що обираючи цифрову техніку для себе, друзів чи коханої людини в нашому магазині, ви можете бути впевнені, що обрали дійсно якісний і перевірений продукт!

Акція до “Дня міста” від магазину Xtrade

Тільки для підписників порталу “Жити в Чернівцях” знижка на будь яке скло або чохол до 50 %!

Скажи менеджеру Xtrade, що дізнався про магазин на порталі та гарантовано отримай знижку на скло або чохол до свого смартфону!

Теги:

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...