Разделы:

мау

інфраструктура

Квитки на літак з Чернівців до Києва розкуплені до кінця осені

2455

19:23, 18 Август 2016

Частина квитків на авіарейс «Чернівці-Київ» розкуплена вже до листопада.

Про це розповів директор чернівецькго аеропорту Борис Морський, повідомляє mobuk.ua.

«Найдешевші квитки розкуплені вже до листопада. В нас рейси вилітають і прилітають повні, останнім часом завжди викуплені від 48 до 50 місць. Тому, так, ажіотаж є, рейс дуже популярний при тому, що не було ніякої серйозної реклами», — каже він.

З огляду на це, за словами Морського, авіакомпанія дала дозвіл на проведення двох рейсів за день.

«Коли вона буде це виконувати — не знаємо, але департамент житлово-комунального господарства вже освоює кошти і субвенції, буде проводити капітальний ремонт смуги. Маємо надію, в жовтні завершиться цей процес. І досить реально, що буде вдвічі більший літак — десь на 110 місць», — каже він.

Борис Морський додає: сам аеропорт не продає квитки і не встановлює за них ціну, цим займається авіакомпанія. Аеропорт лише приймає рейси.

Популярність він пояснює тим, що пасажири купують квитки від Чернівців з пересадками в Києві на різні напрямки, і навпаки:

«Найпопулярніші — це Ізраїль, Італія, Туреччина, і зараз додається Німеччина. Тобто, більшість пасажирів на цей рейс — туристи, просто в Київ літають біля 30%. Мав бути прямий рейс до Анталії, і вже були домовленості з туреькими авіакомпаніями, але чомусь вони відмовились».

Поки смугу не відремонтують, сідати в чернівецькому аеропорті можуть тільки невеликі літаки — марки Embraer 145.

«Після капітального ремонту можна буде говорити про збільшення кількості рейсів, будемо домовлятися з авіакомпаніями про надання нам більших літаків і виходити на якісь прямі рейси. Ми вже бачимо, куди найбільший пасажиропотік, будемо праювати», — зазначив Борис Морський.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...