Разделы:

Bubble_beauty

Промо

Лабораторія краси «Bubble Beauty Lab»: заклад, де творять красу, дбають про здоров’я та дарують гармонію

2274

16:47, 12 Июнь 2017

Кваліфіковані майстри, професійні інструменти, якісні косметичні засоби, затишна атмосфера та приємне обслуговування – невід’ємні складові салону краси. Адже кожна сучасна жінка цінує бездоганний сервіс, а ще – власну безпеку та комфорт. 

Ви теж розділяєте ці цінності, проте досі у пошуках улюбленого салону краси? Тоді ця стаття саме для Вас!

Нещодавно ми побували в гостях у лабораторії краси «Bubble Beauty Lab», від якої будуть у захваті навіть найвибагливіші чернівецькі красуні!

Bubble Beauty Lab
“Bubble Beauty Lab” розташована на вулиці Небесної Сотні, 21а, неподалік ТЦ “Формаркет”. Тут надають косметологічні та перукарські послуги, працюють досвідчені візажисти-бровісти та майстри манікюру і педикюру, роблять різноманітні види масажів, а також продаються косметичні засоби по догляду за обличчям та тілом від ТМ “Holy Land” та “Cristina”.

Лише місяць тому лабораторія краси гостинно відчинила двері перед своїми першими відвідувачами, проте вже за цей короткий час встигла зарекомендувати себе як заклад, де творять красу, дбають про здоров’я та дарують гармонію. Саме такою, за словами власниці Яни Семененко, й була концепція лабораторії.

1493730810_60907258

“Я надзвичайно ціную безпеку, якість та комфорт, саме тому хочу, щоб назва нашого закладу викликала у гостей такі ж асоціації. І оскільки у наш час немає нічого важливішого за здоров’я, я вирішила зробити акцент на ефективній стерилізації інструментів “сухожаром” та ультразвуком, що не часто можна побачити у салонах краси”, – розповідає Яна.

Всі робочі інструменти, якими користуються майстри, проходять ретельну трьохетапну обробку: спочатку кладуться у спеціальний розчин, також очищаються від дрібних залишкових частинок в ультразвуковому стерилізаторі, і аж потім термально обробляються у “сухожарі” – приладі, що нагрівається до 200 градусів.

“Хочу, щоб кожен наш відвідувач відчував себе максимально захищеним, не турбувався про стан та безпеку свого здоров’я. Адже коли задумували назву “Bubble”, мріяли, що окрім зовнішньої краси будемо дарувати ще й легкість, гармонію та комфорт, що є не менш важливими для відчуття внутрішньої краси”, – додає власниця.

facial-up

 

Кілька цікавих пропозицій від «Bubble Beauty Lab»:
– подарункові сертифікати на суму 500 грн (можна придбати на ресепшені);
– також проводиться відбір на вакансії “майстер манікюру” та “майстер педикюру” (деталі за номером 095 72 77 303).

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...