Разделы:

«Bravo Airways»

Інфаструктура

Літак з Чернівців до Туреччини може літати щотижня

1102

15:42, 29 Июль 2016

Сьогодні керівник Чернівецького аеропорту підписав протокол намірів з авіакомпанією «Bravo Airways» про авіарейс Чернівці-Анталія

Фахівці від авіакомпанії «Bravo» оглянули нині стан чернівецького аеропорту, злітно-посадкову смугу та домовилися про співпрацю. За попереднім баченням фахівців, пасажирський літак Mc Douglas MD-83 може здійснювати один або два рейси в тиждень, але не з повною наповнюваністю. З 170 можливих місць пропонуватимуть лише 100 або 110. Такі обмеження будуть діяти доти, доки Чернівецький аеропорт не відремонтує свою злітно-посадкову смугу.

А ремонт, стверджують у департаменті ЖКГ чернівецької міської ради, планують провести вже цього року. Що дасть можливість запустити ще більше рейсів в найрізноманітніших напрямках, адже аеропорт зможе приймати Boeing 737. Нині вже оголосили тендер на закуплю техніки для обслуговування літаків. Планують також оновити та розширити майданчик для багажного відділення, збільшити кількість обслуговуючого персоналу, стверджує заступник директора департаменту ЖКГ міськради Олег Пилип’як.

Поки ремонту чекають, то дві сторони дійшли спільної технології дії. Після кожної посадки будуть обстежувати смугу і поки не збільшуватимуть частоту рейсу. Тепер – справа за технічною документацією. Державна авіаційна служба має затвердити всі ці домовленості дозволом на запуск рейсу, каже директор КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» Борис Морський.

Якщо технічні нюанси будуть залагоджені, кажуть в аеропорту, то реально в серпні чернівчани вже можуть летіти до Анталії без пересадок.
Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...