Разделы:

virus_Petya

Масова хакерська атака на Україну: вірус #Petya вже вразив комп`ютерні системи Кабміну, «Ощадбанку», «Нової пошти», «Укртелекому»

1466

16:53, 27 Июнь 2017

Невідомий вірус-здирник Petya.A атакував комп’ютерні системи великих компаній та організацій України.

Атаковані комп’ютерні системи Кабінету міністрів, Міністерства інфраструктури, Ощадбанку, Кіберполіції та інших установ.

Екран комп'ютера у Кабміні / Фейсбук Павла Розенка

В Україні сьогодні, 27 червня, невідомий вірус вразив мережі цілого ряду великих компаній, у тому числі великих державних. Інформація продовжує надходити кожну хвилину, але на цей момент вже відомо, що виведені з ладу комп’ютери на наступних підприємствах:

Банки ТАСС, Ощадбанк, Південний, ОТП

Укрзалізниця

Аеропорт «Бориспіль»

Укрпошта

Київський метрополітен

Епіцентр

Нова пошта

ДТЕК

Укренерго

Київенерго

Мережу заправок ТНК

ПБГ «Ковальська»

ТРК «Люкс» (24 канал, радіо «Люкс» та ін)

Канал ATR

Сайт «Кореспондент»

ДП «Антонов»

ДП «Документ»

Київводоканал

Сайт Львівської міськради

Сайт Кабміну


 

«Через масовану атаку вірусу Petya.A на наші інформаційні системи відділення та контакт-центр «Нова пошта» тимчасово не можуть обслуговувати клієнтів», — йдеться у повідомленні компанії у Facebook.

Всі відділення «Нової пошти» тимчасово припинили роботу. У прес-службі «Укртелекому» також підтвердили факт атаки, а також те, що мова йде про вірус-шифрувальник. За словами представників компанії, незважаючи на атаку компанія продовжує представляти послуги телефонії та інтернету.

На офіційному сайті аеропорту «Бориспіль» опубліковано повідомлення про тимчасову недоступність розкладу рейсів.

Атаки зазнав і сайт Кіберполіції.


Банк «Південний» також повідомив про атаку. Про це повідомляється на сайті банку.

«Шановні клієнти, інформуємо вас про те, що в зв’язку із зовнішнім хакерською атакою, з якою зіткнувся ряд українських банків (повідомлення НБУ), ми вживаємо заходів для забезпечення безпеки банку в кіберпросторі. У зв’язку з цим ви можете відчувати тимчасові складнощі з обслуговування в банку. Відділення банку сьогодні працюють в консультаційному режимі. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Про відновлення роботи в звичайному режимі банк проінформує додатково», — йдеться у повідомленні.

 

<

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...