Разделы:

Проспект Незалежності, Чернівці

інфраструктура

Мерія Чернівців хоче здійснити капітальний ремонт проспекту Незалежності

640

15:48, 25 Июль 2016

Чернівецька міськрада розгляне питання щодо можливості проведення капітального ремонту проспекту Незалежності.Проспект Незалежності, Чернівці 1

Про це у понеділок на брифінгу повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

Він зазначив, що на серпневій сесії міськради буде розглядатися питання щодо перерозподілу коштів, які надійшли за підсумками перевиконання бюджету.

«Там будуть враховані пропозиції депутатів, які не були включені минулого разу при розподілі 190 млн грн. Будуть враховані пропозиції громадськості і будуть враховані пропозицї розпорядників коштів», — заявив міський голова.

Він зазначив, що за ці кошти необхідно закупити автобуси для Чернівецького тролейбусного управління.

«Нам необхідно закупити автобуси для Чернівецького тролейбусного управління для того, щоб воно могло забезпечувати обслуговування пільгових маршрутів і тих маршрутів, що знаходяться на периферії нашого міста. Щоби раз і назавжди було зняте питання страйків», — повідомив Каспрук.

Водночас він додав, що розглядатиметься питання щодо проведення капітального ремонту дорожнього покриття на проспекті Незалежності.

«Є центральні магістралі, яким потрібно приділяти чимало уваги. Розуміючи, що в бюджеті з’являються кошти, також буде внесена пропозиція щодо капітального ремонту проспекту Незалежності», — повідомив мер, додавши, що він сподівається на підтримку депутатів міськради.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...