Разделы:

MiniBoss Чернiвці Бізнес-школа

Промо

“MiniBoss Business School”: європейська Бізнес-освіта для Вашої дитини у Чернівцях

1875

17:16, 21 Август 2017

21 століття – ера інформаційного суспільства, пора бурхливого розвитку технологій та інноваційних тенденцій.
У такий, час виховання дітей є особливою проблемою, адже, перед батьками постає безліч важливих запитань: “Як допомогти дитині стати особистістю?”, “Як визначити її таланти?”, “Як навчити дитину логічно мислити?”, “Як допомогти обрати правильний шлях?”.

“Найважливіша інвестиція – це інвестиція у власних дітей!”, – впевнено запевняє керівництво Бізнес-школи для дітей та підлітків “MiniBoss Business School”, що відкрилась у Чернівцях у 2016-му році.

Саме тут діти отримують якісні практичні знання та навички, які стануть фундаментом для створення та розвитку власного бізнесу, соціально-економічного самоствердження, вираження лідерських якостей та ефективної командної роботи.

Фото!

Чим відрізняється Бізнес-школа “MiniBoss Business School” від звичайної школи?

Міжнародна освітня мережа з Великобританії “MiniBoss Business School” вже більше 17-ти років впроваджує по всьому світу власну запатентовану методику формування успішної особистості. Школа формує основу майбутнього Вашої дитини: вона доповнює і узагальнює всі знання, які дитина отримує в школі, сім’ї та самостійно із зовнішніх джерел інформації.

Тут немає шкільних парт, нудної теорії, неправильних відповідей і навіть систем оцінювання… Тут вчитель не лектор чи критик, а бізнес-тренер, мотиватор, наставник та психолог водночас, який завжди похвалить за ідею, підтримає її та допоможе розвинути у правильному руслі. “MiniBoss Business School” – унікальний освітній заклад, де в кожній дитині розвивають смак до лідерства та підприємництва.

“Тільки креативна людина зі свіжими поглядами на життя, можливості, особистісний розвиток, може робити значний вклад у дітей, виводити їх на рівень ентузіазму і спрямовувати їх у напрямку самовдосконалення, самоствердження та реалізації бажаних цілей. Вчитель-тренер є людиною, яка щиро пишається кожному успішному дитячому кроку та вкладає частинку себе у їхнє майбутнє”, — зазначає Яна Попадюк, вчитель-тренер “MiniBoss Business School” у м. Чернівці.

“Звичайна освіта не задовольняє всі запити часу. Вона важлива, адже дає набір знань і формує широкий кругозір у дитини та, на жаль, не вчить застосовувати ці знання на практиці, а це і є головною потребою сьогодення. Тому інвестиції в дітей – найважливіше завдання батьків”, – запевняє Богдан Лукань, генеральний директор “MiniBoss Business School” у м. Чернівці.

56657680

Чому варто віддати дитину в “MiniBoss Business School”?

Місією дитячої Бізнес-школи є створення якісно нової ділової еліти країни. Адже тут впевнені, що дитині недостатньо бути просто грамотною, а треба знати, як стати успішною і щасливою. Теорія і практика бізнесу важлива дітям для розуміння дорослого життя, для виявлення та розвитку талантів, для ранньої профорієнтації, для формування характеру успішної людини.

“Дитина, на виході зі звичайної школи, не знає своїх талантів, не практикувала себе в жодній професійній сфері та не має чіткої усвідомленості, ким вона хоче стати”, – розповідає Олег Катеринюк, виконавчий директор “MiniBoss Business School” у м. Чернівці.

Системне навчання в Бізнес школі для дітей та підлітків “MiniBoss Business School” дає дитині можливість спробувати себе в різних професіях та видах діяльності, на різних управлінських рівнях, для того, щоб зробити основний професійний вибір у своєму житті, а ще – стати всебічно розвиненою та сильною особистістю.

ED8A4759

За якою програмою навчають у дитячій Бізнес-школі?

Програма складається із 8-ми курсів, кожен із яких розрахований на один навчальний рік. Поетапно розкриваються таланти дитини, формується світосприйняття, та, окрім самих знань, програма дає дитині багаторазові можливості застосувати їх на практиці, побороти страхи і сумніви, розвинути креативність і винахідливість.

На основі інтерактивної ігрової методики студенти вивчають такі курси, як “Ази економіки”, “Сімейна економіка”, “Креативне мислення”, “Засади ринкової економіки”, “Проектний менеджмент”, “Створюємо компанію”, “Економіка міста”, “Кар’єрна карта”.

ED8A4609

У якому віці найкраще розпочинати навчання у “MiniBoss Business School”?

Чим швидше дитина потрапляє в систему навчання Міжнародної освітньої мережі “MiniBoss Business School”, тим простіше і легше вона здобуває нові навички, тим креативніше розвиває асоціативні здібності, тим сміливіша вона в прийнятті рішень та втіленні в життя своїх проектів. Більше того – вона спокійно переживає свій перехідний період і краще навчається в школі.

“Наші психологи визначили, що найкраще приводити до нас дитину у віці 6-ти років, адже саме тоді розпочинається процес соціалізації, дитина максимально готова сприймати інформацію, а її характер тільки починає формуватися. В цьому віці діти мають безліч креативних ідеї і для них немає жодних меж чи заборон”, – каже Олег Катеринюк, виконавчий директор “MiniBoss Business School” у м.Чернівці.

Проте, передбачено, що дитина може потрапити в Бізнес-школу MiniBoss і у більш старшому віці. В такому випадку, вона, безсумнівно, проходить основні теми попередніх курсів, але вже в інтенсивнішому форматі. “Якщо Вашій дитині вже 10-12 років, наполегливо рекомендуємо поквапитися!”, – запевняє Олег Катеринюк.

ED8A4632

“MiniBoss Business School” дає можливість дітям стати успішними в дорослому житті, адже тут вчать монетизувати свої таланти і знання, навчають робити усвідомлений вибір, створювати успішні соціальні та бізнес-проекти та виховують нове покоління сильних і відповідальних людей.


 

Якщо Ви розділяєте цінності школи та хочете, щоб Ваша дитина отримала якісну Бізнес-освіту європейського рівня, телефонуйте до нас вже сьогодні! +38-099 -258-20-02 .

Наша адреса Проспект Незалежності 119 (3 поверх).

Більше цікавої інформації знайдете тут:

Сайт: http://chernivtsy.miniboss-school.com

Сторінка в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/MINIBOSS.Chernivtsi/

ED8A4938

 

Loading...

Читайте также