Разделы:

12957555_1020581888020697_1243132215998537706_o

Блог

Міська рада чи божевільня?

213

15:43, 11 Апрель 2016

 Міська рада чи божевільня?

      Саме таке питання раз по раз виникає не тільки у мене, але і в багатьох чернівчан, які переглядають сесію міськради у прямому ефірі. РадаАле клоунада, яка постійно розігрується у сесійній залі, чітко спланована і постійно підтримується Каспруком. І в цьому дійстві у нього головна роль. При цьому, я б навіть сказав, роль головного лікаря божевільні, яку йому намагається створити його оточення. І це невипадково. Каспрук і його наближені думають не про міську господарку. Вони думають про наступні вибори. І іх головна мета в сьогоднішніх умовах — створити яловому меру образ борця із ненависними народу колишніми. Не усвідомлюючи, що ще до наступних виборів колишніми вже стали Кулявлоб і його поплічники. А завтра стануть сьогоднішні порошенківці, якщо ситуація в краіні не зміниться.

Не дивлячись на важкість корони на голові Олексія Павловича, він все ж залишається маріонеткою у вправних руках Федоруко-бурбаківського конгломерату. При цьому головну скрипку відіграє пані Ірина Карімова.  Така собі леді «Рішельє», яка плете інтриги, вбачаючи постійні заколоти, в той самий час виставляючи на посміховисько самого мера. Але якщо всі ці внутрішні течіі розуміє максимум 1-2 відсотки активних чернівчан, які цікавляться місцевою політикою, то основна маса бачить лише ту клоунаду, якою керує Каспрук. Подібні мізансцени можна було спостерігати і в попередньому скликанні. Але якщо там роль клоунеси відігравала колега Каспрука по фракціі, то в цьому скликанні Олексій Павлович змушений сам «відгавкуватись» на закиди своіх «любих друзів». І все це не додає йому ані честі, ані совісті.

Фальшстарт наступних виборів у Каспрука зламався через його заяви про неможливість співпраці із певними людьми і фракціями. Карімова, яка пише Олексію Павловичу головні тези його безглуздих заяв,певно не врахувала, або не взяла до уваги, що в нашій політиці найкраще вдаються процеси об’єднання проти когось. І в цих умовах ми  бачимо глухий кут політики Каспрука, який вже вперся в блок «партійних і безпартійних антикулявлобів». Особливо, коли помилками діючого мера планують скористатись у майбутньому. У депутатській залі мінімум три кандидати на посаду мера на майбутніх виборах (навіть без Михайлішина). І вони із задоволенням залишатимуться в тіні, поки Каспрук боротиметься із вітряками своєі збудженоі свідомості. Вони із задоволенням спостерігатимуть, як Олексієм Павловичем керує не вболівання за місто, а думки про власний імідж.

Постійні мантри штатних каспрукових лизоблюдів про поганих депутатів, які не обирають секретаря і виконком, чим зупинили життя в місті, вже не діють. Життя не зупинилось від відсутності секретаря міськради. Чернівчанам все одно, який чиновник прийматиме рішення. Сьогоднішній (новообраний), чи вчорашній (ще з попереднього скликання). Вони, як і деякі депутати, взагалі не розбираються в перепетіях і складностях аспектів місцевого самоврядування. Чернівчанам все одно, хто сидітиме в кріслі секретаря міськради. Іх цікавить ціна квитків у транспорті і якість комунальних послуг. І через чотири роки, на наступних виборах, народу нагадають про це безглузде протистояння між мером і депутатами.

Але всього цього не розуміє Каспрук. Так буває завжди, коли керує не здоровий глузд, а політична доцільність.

Авторські блоги і коментарі до них відображають виключно точку зору їх авторів. Точка зору редакції порталу Жити в Чернівцях та CHANGE може не збігатися з точкою зору авторів блогів і коментарів до них. Редакція порталу не відповідає за достовірність таких матеріалів, а портал виконує виключно роль носія.

Теги:

Loading...

Читайте также