Разделы:

Каспрук

Політика

Міський голова Чернівців заявив, що депутати намагаються обмежити його права

223

19:27, 29 Июнь 2016

30 липня відбудеться чергова сесія Чернівецької міськради. Окрім ряду важливих питань, депутати розглянуть зміни до регламенту міської ради, які запропонувала депутат Наталія Якимчук.

Про це на брифінгу розповів міський голова Олексій Каспрук.

За його словами, частина депутатського корпусу міськради намагається змінити закони України і обмежити права міського голови.

«Право вето – є тим балансом противаг в органах влади, коли депутати приймають рішення, які суперечать законодавству або суперечать, на мою думку, інтересам громади», – сказав Каспрук. «Поданими змінами до регламенту утворена дуже складна юридична конструкція, яка це право вето – нівелює».

Щоб зрозуміти цю ситуацію, міський голова звернувся до Верховної Ради, Асоціації міст України.

«Вважаю, що ці зміни суперечать чинному законодавству. І якщо вони все ж таки будуть прийняті у тій редакції, в якій вони внесені, то я накладу вето на це рішення. І у випадку, якщо вето буде подолане, то буду звертатися до суду. Переконаний, що закон України «Про місцеве самоврядування» у нас працює декілька десятків років, і там чітко прописано зону відповідальності міського голови і зону відповідальності депутатського корпусу», – наголосив Каспрук.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...