Разделы:

поліетилен

Новости

Містяни хочуть заборонити використання поліетиленових пакетів в магазинах

174

11:10, 29 Март 2016

На сайті міськради з’явилась електронна петиція з проханням «Заборонити/обмежити використання поліетиленових пакетів в магазинах та точках продажу товарів» і вже набрала необхідні 250 голосів.
«Шановні громадяни, прошу звернути Вашу увагу на негативні аспекти безмежного використання поліетиленових пакетів в нашому побуті. Майже кожна купівля будь-якого дрібного товару супроводжується загортанням його в пакетик, який переважно використовується лише один раз і одразу викидаєтья (не рідко повз сміттєве відро). Використання цих пакетів серйозно шкодить довкіллю, засмічуючи водойми, ліси та грунти. Також при горінні поліетилену виділяються шкідливі діоксини, які накопичуються в навколишньому середовиші та в наших організмах. П.С. В розвинених країнах Європи використання поліетиленових пакетів сильно обмежено (Італія, Німеччина) або ж взагалі заборонено (Франція)», йдеться у повідомленні.
Автор петиції: Ніколаєв І.В.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.