Разделы:

потяг Чернівці-Київ

інфраструктура

Між Чернівцями та Києвом курсуватиме ще один потяг

2508

19:27, 4 Октябрь 2016

Укрзалізниця» продовжує маршрут поїзда «Харків-Івано-Франківськ» до столиці Буковини.potyag-chernivtsi-kiyiv

Потяг Київ-Чернівці переповнений. Квитки дістати – проблема. Аби вирішити цю ситуацію, депутати Верховної Ради з Чернівецької області звернулися з офіційним зверненням до керівництва «Укрзалізниці». Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун відповів народним обранцям, що про проблему сполучення Чернівців зі столицею знає і вирішує її з огляду на технологічні та технічні можливості. Наприклад, у вересні та в жовтні курсує додатковий потяг з Києва до столиці Буковини. Він вирушає з Києва щоп’ятниці о 22:34 та прибуває до Чернівців наступного дня о 15:24. Зокрема, поїзд № 249/250 Київ – Івано-Франківськ – Чернівці курсуватиме з Києва 7, 13, 21 та 28 жовтня, зворотно 9, 16, 23 та 30 жовтня.

Окрім цього, обіцяють в «Укрзалізниці», такі додаткові потяги вони намагатимуться запустити і під час Різдвяних та Новорічних свят.

На вимогу депутатів з об’єднання «Буковина» опрацювали транспортники також ще один варіант безпересадкового проїзду з Чернівців до Києва і назад – потягом 115/116 «Нічний експрес» Харків-Івано-Франківськ. Цей маршрут залізничники продовжать.

Таким чином, чернівчани матимуть змогу дістатися столиці ще одним поїздом.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...