Разделы:

мотузковий парк у Чернівцях

Промо

Мотузковий парк “ProЛаз” запросив вихованців притулку для неповнолітніх на відпочинок

983

15:02, 20 Июль 2017

19 липня мотузковий парк “ProЛаз” запросив 17 вихованців Чернівецького притулку для неповнолітніх, що знаходиться на вулиці Головній, 169, на екстремальний відпочинок у парку “Жовтневий”.

Proлаз Мотузкові парки, Чернівці_1

“Зараз – період літніх канікул, і нам дуже хотілося, щоб вихованці притулку мали можливість запам’ятати їх завдяки яскравому проведенню часу та позитивним емоціям. Саме тому вирішили зробити таку благодійну акцію”, – розповів співзасновник мережі “ProЛаз” Іван Кисилиця.

Proлаз Мотузкові парки, Чернівці_2

“ProЛаз” вихованці притулку відвідали не вперше: дехто з них вже мав таку можливість 1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Щоправда, тоді діток запросили до мотузкового парку, що знаходиться на території ТРГК “Сонячна долина”. У притулку кажуть: дітям подобаються будь-які виїзди на природу, але екстремальний відпочинок до вподоби найбільше.

“У нас виховуються дітки з неблагополучних сімей. Тому, безумовно, увага з боку дорослих для них є надзвичайно важливою. Перебувати постійно в одних стінах – пригнічує, тому ми дуже раді, коли видається можливість виїхати кудись на відпочинок, особливо екстремальний”, – прокоментувала керівник притулку для неповнолітніх Янчук Жанна Степанівна.

Proлаз Мотузкові парки, Чернівці_3

17-річний Іван, вихованець притулку, мотузковий парк відвідав вперше. Каже, що відпочинок, сповнений цікавих відчуттів та незабутніх вражень, йому дуже сподобався. “Було дуже легко і класно. Не боявся ні висоти, ні швидкості, хоча спочатку думав, що буде страшно. Настільки сподобалось, що пройшов аж 5 кіл”, – поділився враженнями хлопець.

А ось молодшим було трішечки важче, але більшість з них теж намагалися подолати перешкоди більше 1-го разу. “Це настільки захоплююче, що виникало бажання проходити знову і знову. Хотів встигнути багато кіл, але вдалося лише два. Дуже хочу, щоб нас ще раз привели в “ProЛаз”, – захоплено розповів 13-річний Ваня.

IMG_0409

Всього на території Чернівецької області знаходиться 4 мотузкових парки. Усі вони належать до однієї мережі “ProЛаз”. Перший розташований у парку “Жовтневий”, працює щодня з 11:00 до 20:00 і пропонує 2 рівні проходження: нижній (для діток від 3 років і до 125 см зросту) та верхній (для дітей від 125 см та дорослих, до 120 кг).

Другий мотузковий парк розміщений у ГТК “Мигово”. Тут є лише високий рівень: для усіх, хто вище 110 см. А от у ТРГК “Сонячна долина” є лише низький рівень: для діток зростом до 130 см. У Музеї під відкритим небом знаходиться четвертий атракціон – канатна мотузка “троллей”.

IMG_0379

Мотузковий парк – цікавий та екстремальний відпочинок, це – цілий день вражень!

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...