Разделы:

асфальтування доріг

інфраструктура

На асфальтування доріг у Чернівцях запланували витратити 56 мільйонів гривень

431

19:28, 2 Август 2016

Чернівецька міська рада затвердила програму асфальтування гравійних доріг у Чернівцях на 2016-2020 роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, становить 56,1 млн. грн.

Головним розпорядником цих коштів і відповідальним за якісне і своєчасне виконання заходів програми є департамент житлово-комунального господарства міської ради. Про це повідомляють у прес-службі Ратуші.

До 2020 року планують асфальтувати 8,7 км гравійних доріг, якими проходять автобусні маршрути №3, 4, 10-А, 15, 18, 19, 27, 42, 43. Це, зокрема, ділянки на вулицях Вижницькій, Іванківській, Припятській, Козятинській, Гайовій, Дунайській, І.Підкови, Сокирянській, Макіївській, Путильській, Вашківській, Степового, Таджицькій та Бережанській. Асфальтування проїжджої частини вул. Вашківської планується завершити після прокладання у цьому районі водопровідних мереж, орієнтовано у 2018 році.

В ході реалізації заходів програми можливе їх корегування, пов’язане з фактичним надходженням коштів, уточненням обсягів робіт та можливостями бюджету.

— Будемо намагатися поставлені у програмі завдання виконати достроково. Першочерговість робіт визначали за чітким критерієм – наявність автобусного маршруту. Після виконання цього завдання разом з громадою окреслимо нові критерії, що визначатимуть, які гравійні дороги підлягатимуть першочерговому асфальтуванню. Зрозуміло, що майже 200 кілометрів гравійних доріг за 1-2 роки асфальтувати неможливо, але цю важливу проблему потрібно вирішувати і вона постійно повинна бути в центрі уваги міської влади, бо це підвищення комфортності мікрорайонів міста, мобільності населення, безпеки дорожнього руху, створення нормальних умов для роботи міських та екстрених служб, – зазначив міський голова Олексій Каспрук.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...