Разделы:

Сельский-туризм

Туризм

На Буковині почнуть активно розвивати сільський туризм

413

13:13, 2 Август 2016

На Буковині будуть розвивати сільський туризмНа Буковині почнуть активно розвивати сільський туризм.

Про це повідомив в.о. началника відділу з питань туризму ОДА Володимир Фурдига.

Це буде хорошим поштовхом для кожного населеного пункту, адже на місцях зможуть і дороги ремонтувати, і коштів вистачатиме на соціальні об’єкти.

Загалом Чернівецька область налічує понад 90 туристичних маршрутів. Діє 124 сільські приватні садиби. Найбільше їх у Вижницькому, Путильському та Хотинському районах.

На цей рік на туристичну галузь з бюджету виділили лише 300 тисяч гривень. Це мало, але в ОДА сподіваються на краще. За словами Володимира Фурдиги, головне завдання для туризму Буковини — це додати в нього екстриму.

За його словами, одним з направлень в туризмі Буковини — це розвиток національних парків. Найбільше грошей требе вкласти у створення доріжок та покращення рекреаційних зон. Досвід планують перейняти у фахівців з інших областей, наприклад з Закарпаття, де національні парки дуже розвинені.

Окрім того, планують встановлювати білборди з рекламами наших маршрутів і парків.

В планах ОДА розвивати Дністровський каньйон. Там є все для туристів : і кінні маршрути, і велосипедні, і чудова річка. В ОДА впевнені — це гарний потенціал, але для цього треба добре буде попрацювати.

Але в Буковинській туристичній галузі є і проблеми. Одна з них — це транспортне сполучення. Особливо зі східними областями. До нас важко доїхати не лише туристам, але й різноманітним делегаціям.

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...