Разделы:

поліція

ДТП

На Буковині поліція спровокувала ДТП та стріляла у натовп

4295

15:32, 20 Декабрь 2016

На Буковині поліціянти спровокували ДТП, кинули в небезпеці постраждалих та стріляли, щоб вирватися від обурених людей.

Фото Дмитрия Сало.

Інцидент трапився 19 грудня ввечері у селі Станівці Глибоцького району, повідомляє на своїй сторінці у соцмережі журналіст Дмитро Сало.

«Екіпаж поліції, що складався з двох колишніх даішників, які успішно пройшли переатестацію, вирішив заїхати в село Станівці Глибоцького району. Операцію проводили за всіма законами розформованого ДАІ. Безпричинні зупинки, підрізання автомобілів, нахабне виривання документів. Під час чергового переслідування «порушника» поліцейські спровокували ДТП. Автомобіль, який вони «підрізали» на слизькій дорозі, злетів у кювет і перекинувся. Замість того, щоб надати допомогу постраждалим від їхніх же дій, поліція, не зупинившись, розвернулася і намагалася втекти з місця аварії», – пише журналіст.

Поліціянтів зупинили обурені водії, які стали свідками інциденту. Вони ж викликали слідчо-оперативну групу. Екс-даішники знову намагалися втекти та спровокували ще одну аварію.

«Вийшовши зі своєї машини, поліцейські без попередження відкрили стрілянину і знову спробували «злиняти». Але водій їм не дав цього зробити. Почувши стрілянину, на місці події зібралося дуже багато обурених людей», – повідомляє Дмитро Сало.

Журналіст також повідомляє прізвища правоохоронців – Гушул і Саїнчук. Вони стверджували, що відкрили стрілянину, бо «побачили людей» та подумали, що «водій міг заподіяти їм якусь шкоду».

Журналіст зазначає, що від одного із правоохоронців було чути запах алкоголю, а начальство винуватців ДТП перешкоджало роботі журналістів. Поліцейські чини, зокрема, відмовлялися показувати свої посвідчення та усіляко намагалися виправдати підлеглих.
Обурені жителі села збираються написати заяву до прокуратури.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...