Разделы:

Новости

На Буковині ще буде тепло

308

11:30, 8 Ноябрь 2015

Похолодання, яке настало з кінця минулого тижня, ще не надовго. За словами начальника Чернівецького гідрометеоцентру Тетяни Негадайлової, у зв’язку з переміщенням на територію області теплих атмосферних фронтів, від сьогодні денна температура повітря знову буде підніматися до плюс 14-15 градусів.

Синоптики прогнозують, що тепло буде принаймні до кінця наступного тижня. Причому, як і попереднього разу, особливо у горах, які ближче до сонця. Приміром, у четвер, 5 листопада, найжаркіше в області було у Селятині Путильського району, де стовпчик термометра піднявся до плюс 21 градуса.

— Незважаючи на доволі теплі дні, середньодобова температура в області наразі лише на один-два градуси вища за синоптичну норму, оскільки уночі вже досить прохолодно, здебільшого навіть із заморозками, – каже Т. Негадайлова.

А ось із опадами метеорологи не радують. Помірні дощі випадатимуть нерівномірно, місцями, хоча в цілому очікують до 10 міліметрів опадів. Поєднання помірних дощиків на тлі досить теплої погоди вдень обіцяє продовження сезону пізніх опеньків.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...