Разделы:

дороги

Дороги

На буковинських автошляхах усувають ямковість

302

14:44, 23 Май 2016

За сприятливої погоди на дорогах Хотинського району з’явилися ремонтники.

Як передають «Хотинські вісті», начальник філії «Хотинський райавтодор» заявив, що 6 кілометрів дороги уже відремонтували.

– Силами колективу райавтодору вже усунули ямковість на дорозі від Хотина до Чотирьох Корчм протяжністю 6 кілометрів. Зараз виконуємо такі заходи на ділянці від Чотирьох Корчм до Кельменецького району, — розподає В. Бучка.

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області поставила завдання до 15 червня завершити працю із ліквідації ямковості на трасах державного значення та розпочати її на шляхах місцевого значення.

Не залишаємо поза увагою також гравійні автошляхи місцевого значення. Здійснено їх ремонтне профілювання на маршрутах Рукшин–Рашків, Рукшин–Пригородок–Орестівка, Чотири Корчми–Рукшин, Чотири Корчми–Ворничани, Недобоївці–Долиняни–Ставчани.

Для покращення водовідведення з проїжджих частин очищено від замулення прибордюрні смуги, відновлено водовідвідні канали на окремих ділянках доріг Хотин–Атаки, Недобоївці–Клішківці.

Хоча необхідність у лагодженні автошляхів чимала, однак виконання робіт стримує недостатнє і нерівномірне їх фінансування. В організації немає обігових коштів для ремонту техніки, ні купівлі пального та необхідних матеріалів. До речі, колектив райавтодору працює у режимі неповного робочого часу. І так триває вже давно, – наголошує В. М. Бучка.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...